کریگ زوبل کارگردان سریال «پنگوئن» اسپین آف بتمن شد

کریگ زوبل

سریال پنگوئن اسپین‌آف بعدی HBO Max، The Batman کارگردانی را برای هدایت دو قسمت اول پیدا کرده است. هالیوود ریپورتر تایید کرد، کریگ زوبل فیلمساز به این مجموعه پیوست. او همچنین تهیه کننده اجرایی این نمایش است. کالین فارل در اسپین آف «بتمن» برای HBO Max بازی می کند.

کریگ زوبل نامزد جایزه امی قراردادی کلی با HBO دارد. او برای کارگردانی مادیان ایست تاون تحسین برانگیز جایزه امی را به دست آورد. نقش پنگوئن را کالین فارل ایفا خواهد کرد. همان طور که نقش پنگوئن را در اوایل سال جاری در بتمن بازی کرد. او با کمک گریم‌های سنگین و پروتزها از یک مرد خوش‌تیپ به یک مرد عجیب، چاق و زشت تبدیل می شود.

کریگ زوبل

کارنامه کاری زوبل

طبق گزارش مووی 21 زوبل چند سالی سرگردانی داشته است. فیلم یونیورسال و بلومهاوس او در سال 2019 در میان جنجال‌های سیاسی لغو شد و تنها برای اکران در مارس 2020 به عنوان یکی از آخرین فیلم‌هایی که قبل از تعطیلی سینماها به خاطر همه‌گیر کروناویروس احیا شد، به روی پرده سینما رفت. او در ادامه برای کارگردانی سریال The Mare of Easttown،HBO با بازی کیت وینسلت که سال گذشته منتشر شد. دو نامزدی امی را برای او به ارمغان آورد و مورد تحسین قرار گرفت.

HBO Max در ماه مارس، درست چند روز پس از اکران The Batman در سینماها سفارش مستقیم برای ساخت سریال The Penguin را صادر کرد. در حالی که تعدادی از پروژه‌ها از جمله Batgirl از HBO Max، پس از ادغام برادران وارنر با دیسکاوری از بین رفتند. پنگوئن یکی از پروژه‌هایی است که در حال پیشرفت است پنگوئن یکی از چندین اسپین آف بتمن است که توسط ریوز در دست ساخت است.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =