نمرات ضعیف The Witcher: Blood Origin؛ بدترین امتیاز برای نتفلیکس

نمرات ضعیف The Witcher: Blood Origin

سریالی که به نظر می رسید می تواند پاسخ نتفلیکس به بازی تاج و تخت باشد. حالا با مشکل جدی مواجه شده است. The Witcher از فصل بعد هنری کویل را به عنوان ستاره خود از دست می دهد. اما اولین تلاش این سریال برای گسترش دنیای خود با یک نمایش فاجعه آمیز همراه بود و تنها نمرات ضعیف The Witcher: Blood Origin را به نمایش گذاشت.

خبر خوب: The Witcher: Blood Origin در حال حاضر در لیست نمایش در جایگاه شماره 1 نتفلیکس است که نشان می دهد این سریال تماشاگران زیادی دارد.

خبر بد: چیزی که مردم واقعاً تماشا می‌کنند ممکن است باعث شود بگویند که ای کاش این سریال را تماشا نمی کردم. در حال حاضر علاوه بر کسب نمرات ضعیف The Witcher: Blood Origin از سوی منتقدان. Blood Origin به معنای واقعی کلمه بدترین امتیاز مخاطب را به عنوان محصول نتفلیکس دریافت کرده است.

این اسپین آف به عنوان مینی سریال منتشر شده است. اگر عوامل سریال قصد داشتند که فصل های دیگری برای آن بسازند بدون شک با دریافت چنین نمراتی ساخت فصل های بعدی کنسل میشد.

نمرات ضعیف The Witcher: Blood Origin

آمار منتقدان و مخاطبان

آمار 35 درصدی منتقدان در Rotten Tomatoes گویای همه چیز است. می توان گفت از نظر فنی بدتر از این نمره تا به حال دیده نشده است. اما برای امتیاز مخاطب چی؟ عدد 9 درصد ثبت شده که واقعا بی سابقه است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 آخرین باری که در نتفلیکس شاهد چنین چیزی بودیم آمارها مربوط به سریال کنسل شده Resident Evil بود که 22 درصد از مخاطبان را به خود اختصاص داد. تا آن زمان حتی آماری نزدیک به آمار رزیدنت هم دیده نشده بود.حتی در میان دیگر سریال‌های مورد انتقاد. حتی نمایش‌هایی که عموماً بسیار بد بودند اغلب بیشتر مورد پسند تماشاگران قرار می‌گرفتند تا منتقدان، مانند سریال Jupiter’s Legacy که 41 درصد امتیاز منتقد و 77 درصد امتیاز تماشاگران داشت. یا «Hers Back Off»، نمایشی که در بسیاری از اوقات نمایش داده میشد. بدترین نمایش‌های نتفلیکس با 50 درصد امتیاز منتقدان و 76 درصد امتیاز مخاطب در فهرست قرار می گرفتند.

یکی از منتقدان و نویسندگان در زمینه فیلم و سریال نوشت:”من بیش از 10 سال است که در مورد بازی‌های ویدیویی، تلویزیون و فیلم‌ها برای مطلب می‌نویسم. اما تا به حال چنین چیزی ندیدم. سریالی که محصول نتفلیکس باشد و خصوصا اسپین آف سریال محبوبی چون ویچر باشد. اما هم از دیدگاه مخاطبان و هم از دیدگاه منتقدان نمرات بسیار پایین و ضعیفی را کسب کرده باشد.

نمرات ضعیف The Witcher: Blood Origin

نظر بینندگان درباره نمرات ضعیف The Witcher: Blood Origin

The Witcher: Blood Origin ممکن است بدترین سریالی باشد که طرفداران و منتقدان نتفلیکس تا به حال دیده اند. در ادامه چند نمونه از نظرات تماشاگران قرار داده شده است:

یک بیننده گفت:”سریال بی‌کلاس، غیراصلی و با وعده چیزهای بهتر یک ماجرای متوسط را ارائه می دهد. استعدادهای میشل یئو در سریال هدر رفته است.”

اما یکی از مخاطبان گفت: “بد. واقعا خیلی بد است. نمی دانم چه زمانی نتفلیکس به چنین نقطه‌ای می‌رسد که نمی‌تواند بدتر از این با یک سریال رفتار کند. من امیدوارم که دیگر چنین چیزی تکرار نشود. در غیر این صورت ممکن است زمان آن رسیده باشد که این پلتفرم را برای همیشه ترک کنیم.”

نظر مخاطب دیگر : «در یک محیط فانتزی با چندین شخصیت، یک نمایش بدون روح. سریال برای یک طرفدار ویچر هیچ کاری انجام نمی دهد. هیچ چیز اضافه نمی کند. چیزی نمی سازد. هیچ شخصیت یا شباهتی با سریال اصلی خود ندارد.»

یکی دیگر از مخاطبان: “فقط وحشیانه بود. من نمی‌دانم دقیقاً چه اشتباهی در اینجا رخ داده است. اما نتفلیکس واقعاً باید آن را کشف کند تا مطمئن شود هر چیزی که این سریال را مسموم کرده است به چند فصل آخر سریال The Witcher وارد نشود.”

منبع Forbes

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + سه =