انتشار سریال پرنسس تیانا از دیزنی پلاس

سریال پرنسس تیانا

از یک سواری انحصاری Tiana’s Bayou Adventure گرفته تا رستوران الهام گرفته از فیلم Tiana’s Palace، طرفداران پرنسس و قورباغه امسال سوپرایز خواند شد. سریال پرنسس تیانا قرار است به زودی از دیزنی پلاس پخش شود. صداپیشه اصلی آنیکا نونی رز، نقش خود را به عنوان شاهزاده خانم تکرار خواهد کرد. مردم در انتظار انتشار سریال پرنسس تیانا نفس خود را حبس کرده اند.

این سریال یک انیمیشن تماما موزیکال به کارگردانی و نویسندگی استلا مگی، فیلمساز کانادایی با تبار جامائیکایی خواهد بود

داستان سریال تیانا قرار است پس از وقایع شاهزاده خانم و قورباغه اتفاق بیفتد. ماجراجویی جدید شخصیت اصلی را به عنوان شاهزاده خانم مالدونیا دنبال خواهد کرد. از زمانی که فیلم اولی روی پرده بزرگ ظاهر شد، ۱۴ سال می‌گذرد. ناگفته نماند که هیجان هواداران در حال افزایش است. جدای از انتظار نسبتاً واضح برای بازگشت سبک انیمیشن دو بعدی کلاسیک با دست، جنبه های مهم دیگری نیز وجود دارد که طرفداران دوست دارند در سری تنها شاهزاده خانم سیاه پوست دیزنی ببینند.

سریال پرنسس تیانا

زندگی تیانا

طبق اخبار فیلم مووی 21 در انیمیشن اصلی تیانا به آنچه نیاز داشت نیز رسید یعنی عشق به مردی که عمیقاً از او مراقبت می‌کند. ناوین شاهزاده مالدونیا. با این حال ازدواج با او مطمئناً پایان داستان او نبود. زیرا او اکنون عنوان یک شاهزاده خانم و تمام وظیفه و مسئولیتی که با آن همراه است را نیز دارد.

بازی با این سه شخصیت به عنوان یک همسر، یک سرآشپز و یک دولتمرد بدون شک یک چالش بزرگ برای هر فردی است. حتی برای افراد با پشتکار و سخت کوشی مانند تیانا. از آنجایی که این روزها چنین چیزی موضوعی رایج است. خوب است اگر سازندگان بتوانند آن را به عنوان یک جوهره در قهرمان داستان منعکس کنند. اکنون، مطمئناً همسران شاغل و مخاطبان زن از آن استقبال خواهند کرد. تنها باید تا زمان انتشار سریال منتظر ماند.

منبع Movieweb

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + شانزده =