رتبه‌بندی فیلم و سریال Twin Peaks

فیلم و سریال Twin Peaks

با رتبه‌بندی فیلم و سریال Twin Peaks همراه وبسایت مووی 21 باشید. به‌نظر شما کدام یک از آثار این فرنچایز رتبه اول را کسب خواهد کرد؟

5. Twin Peaks: The Missing Pieces (2014)

فیلم و سریال Twin Peaks

Twin Peaks: The Missing Pieces اطلاعات مهمی در مورد رویدادهای Fire Walk With Me ارائه می دهد که برای درک هدف لینچ در Twin Peaks: The Return مفید بود.

با این حال، این اثر بسیار بیشتر یک مجموعه از قطعات است تا یک داستان واقعی. The Missing Pieces را بهتر است به عنوان مجموعه ای از فیلم های کوتاه نگاه کنیم، و بخشی از فیلم شناسی رسمی لینچ حساب نکنیم.

4. Twin Peaks Season 2

فیلم و سریال Twin Peaks

فصل دوم Twin Peaks یک اثر واقعا دشوار است. نقاط ضعف آن با توجه به کمی زمینه قابل درک است. باب ایگر، مدیر عامل ABC، سازندگان سریال را وادار کرد تا معمای قاتل لورا را حل کنند، که لینچ را مجبور به انجام کاری کرد که تقریباً هرگز انجام نداده بود: سازش.

3. Twin Peaks: Fire Walk With Me (1992)

فیلم و سریال Twin Peaks

Fire Walk With Me میراث شگفت انگیزی در کانون Twin Peaks دارد. در ابتدا با واکنش منفی گسترده ای روبرو شد، زیرا برخی از بینندگان پیشبینی می کردند که سریال، معماهای طولانی درباره سرنوشت کوپر را که در پایان فصل 2 مبهم باقی مانده بود، حل خواهد کرد. این مهم بود که نشان دهیم آخرین روزهای لورا چگونه گذشت. این سری تصویری از سوء استفاده و تجاوز جنسی است که بسیار تیره‌تر از هر چیزی در طول تمام این فرنچایز است.

2. Twin Peaks Season 1

فیلم و سریال Twin Peaks

این اثر فوراً جایگاه خودش را در رسانه ثابت کرد. لینچ به وضوح از کلیشه‌ای شدن آثار تلویزیونی به ستوه آمده بود و با ساخت این سریال تلویزیون را زیر و رو کرد.

فصل اول با یک cliffhanger در میانه فصل به پایان می رسد و تماشاگران را با هیجان زیادی رها می کند.

1. Twin Peaks: The Return (2017)

فیلم و سریال Twin Peaks

Twin Peaks: The Return نه تنها بهترین قسمت در جهان این فرنچایز است، بلکه شاید بهترین اثر منحصر به فرد در حرفه لینچ باشد.

در طول 18 قسمت، بینندگان شاهد نسخه‌ای درهم و تاریک‌تر از هر یک از شخصیت‌ها در سال‌های گذشته زندگی فلاکت‌بارشان بودند.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 17 =