نتفلیکس فیلمی از خنده های ونزدی آدامز را منتشر کرد

خنده های ونزدی آدامز

جنا اورتگا در سریال جدید نتفلیکس در نقش ونزدی آدامز ظاهر شد. کاراکتری که لبخندش در طول سریال دیده نشد. اما طرفداران اگر می خواهند خنده های ونزدی آدامز را ببینند، بهتر است ویدیو پشت صحنه را تماشا کنند.

زیرا او چند بار در طول ویدیوی کوتاهی که نتفلیکس در اینستاگرام رسمی خود به اشتراک گذاشته است، از قالب ونزدی خارج می شود و می خندد.

جنا اورتگا این روزها به یک ونزدی آدامز واقعی تبدیل شده است. در حالی که بسیاری نگران بودند که این بازیگر نتواند انتظارات را برآورده کند. اما این ترس ها بی مورد بود. زیرا اورتگا به یک شخصیت فراموش نشدنی در تاریخچه خانواده آدامز تبدیل شد.

به طور کل کاراکتر ونزدی به عنوان یک شخصیت کسل کننده و بی احساس شناخته می شود. اما ریلز نتفلیکس در اینستاگرام چیز دیگری را نشان می دهد.کلیپ نتفلیکس از خنده های ونزدی آدامز:

جنا اورتگا چگونه نقش یک ونزدی مدرن و امروزی را بازی کرد؟

بنابر اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 بازی جنا اورتگا در نقش ونزدی با کریستینا ریچی مقایسه می شد. اورتگا می خواست به نقش کریستینا ریچی احترام بگذارد، اما از همبازی خود کریستینا در خواست کمک و راهنمایی نکرد. زیرا می خواست مطمئن شود این نسخه از ونزدی مطابق با برداشت خودش از ونزدی است. او قبلا گفته بود:

 وقتی کریستینا سر صحنه بود. حتی یکبار هم با من در مورد نقش ونزدی صحبت نکرد. فکر می‌کنم چون می‌دانست نباید چیزی به من بگوید. او نمی‌خواست مانع اجرای من شود. و من نمی خواستم کاری را انجام دهم که او 30 سال پیش انجام داد. این کار هم به نفع خود من بود. هم اینکه نمی خواستم نقش کریستینا را از بین ببرم. از طرفی هم نمی خواستم شبیه به ونزدی کریستینا باشم. فکر می‌کنم ونزدی من و کریستینا دو فرد بسیار متفاوت هستند.”

البته کریستینا ریچی نیز در سریال ونزدی در نقش معلم آکادمی Nevermore ظاهر شد. ریچی از اینکه در سریال حضور داشت و همچنین از درخواست تیم برتون برای پیوستن به سریال بسیار خوشحال بود. او یکی از بزرگترین حامیان اورتگا بوده است. ریچی گفت:

همه چیز فوق العاده سرگرم کننده بود. من دوست داشتم با تیم [برتون] کار کنم. در مورد جنا باید بگم که باورنکردنی و فوق العاده است. من برخی از عکس‌های کمد لباس را قبل از رفتن سریال[برای تنظیم] دیدم، بنابراین می‌دانستم [شخصیت او چگونه به نظر می‌رسد] و فکر می‌کردم این یک برداشت مدرن و عالی برای ونزدی است. فوق العاده مدرن و عالی است.»

بدون شک طرفداران مشتاقانه منتظر اخبار فصل دوم ونزدی هستند. البته اگر سوالی درباره فصل دوم سریالWednesday دارید نیازی نیست که مدت زیادی منتظر بمانید، چون ما پاسخ تمام سوالات را برای شما در یک مقاله قرار داده ایم.

 

منبع Movieweb

آخرین مطالب

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 3 =