رتبه‌بندی بهترین فیلم های ویلیام پترسن

بهترین فیلم های ویلیام پترسن

ویلیام پترسن که به خاطر نقش گیل گریسوم، حشره شناس پزشکی قانونی و ناظر در سریال تلویزیونی موفق CSI: Crime Scene Investigation شناخته می شود، بازیگر، تهیه کننده و نویسنده محبوبی است. با معرفی بهترین فیلم های ویلیام پترسن همراه باشید.

8. Fear (1996)

بهترین فیلم های ویلیام پترسن

ترس داستان یک دختر نوجوان به نام نیکول واکر (ریس ویترسپون) را دنبال می کند که شیفته یک پسر جذاب و به ظاهر شیرین به نام دیوید مک کال (مارک والبرگ) می شود. در ابتدا، دیوید دوست پسر کاملی به نظر می رسد، اما با پیشرفت رابطه آنها، نیکول متوجه می شود که دیوید جنبه تاریک و خطرناک تری دارد.

پترسن نقش استیو واکر، پدر بیش از حد محافظ نیکول را بازی کرد. پترسن تصویری قوی به عنوان پدر مهربان و دلسوز در ترس ارائه می دهد که به طور فزاینده ای در مورد انگیزه های واقعی دیوید تردید دارد.

7. The Rat Pack (1998)

بهترین فیلم های ویلیام پترسن

The Rat Pack یک فیلم تلویزیونی است که داستان گروه افسانه‌ای سرگرم‌کننده معروف به Rat Pack متشکل از فرانک سیناترا، دین مارتین، سامی دیویس جونیور، پیتر لافورد و جوی بیشاپ را روایت می‌کند. داستان فیلم در دهه 1960 می گذرد و بر ظهور و سلطنت Rat Pack، تأثیر آنها در صنعت سرگرمی و زندگی شخصی آنها تمرکز دارد. این اثر از بهترین فیلم های ویلیام پترسن می باشد.

6. Detachment (2011)

بهترین فیلم های ویلیام پترسن

این فیلم حول محور هنری بارت (آدرین برودی)، معلمی جایگزین می چرخد ​​که با مسائل شخصی و جدایی عاطفی خود دست و پنجه نرم می کند. همانطور که هنری در این حرفه حرکت می کند، با برخی از دانش آموزان ارتباط برقرار می کند و سعی می کند تأثیر مثبتی بر زندگی آنها بگذارد.

این فیلم عموماً به دلیل نمایش تامل برانگیزش از سیستم آموزشی و مبارزات احساسی شخصیت های آن، نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرده است. پترسن در نقش مکمل در نقش آقای سارج کپلر، معلم یکی از مدارسی که بارت جایگزین آنجا می شود ظاهر شد.

5. This Old Club (2004)

بهترین فیلم های ویلیام پترسن

این باشگاه قدیمی یک فیلم مستند است که داستان ران سانتو، بازیکن افسانه‌ای بیسبال را دنبال می‌کند که در حین مدیریت دیابت خود و دنبال کردن شغل به عنوان بازیکن بیسبال و مفسر، دیدگاهی خوش بینانه دارد. در این فیلم چهره‌های مشهور زیادی از جمله پترسن حضور دارند که نقش خودشان را به تصویر می‌کشند.

4. The Contender (2000)

بهترین فیلم های ویلیام پترسن

The Contender به کارگردانی راد لوری، داستان سناتور لین هانسون (جوآن آلن) را دنبال می کند که رئیس جمهور ایالات متحده او را به عنوان نامزد معاونت ریاست جمهوری معرفی می کند. با این حال، در طول فرآیند تایید، رسوایی شامل اتهامات سوء رفتار جنسی از گذشته او ظاهر می شود.

پترسن نقش کرمیت نیومن، یکی از مشاوران رئیس جمهور را بازی می کند. در حالی که ممکن است حضور او در فیلم زیاد نباشد، پترسن استعداد و حضور خود را در فیلم به ارمغان می‌آورد و به عنوان یک استراتژیست سیاسی، عملکرد خوبی ارائه می‌کند.

3. To Live and Die in L.A. (1985)

بهترین فیلم های ویلیام پترسن

به کارگردانی ویلیام فریدکین، برای زندگی و مردن در لس آنجلس، داستان مامور سرویس مخفی ریچارد چنس (پیترسن) را دنبال می‌کند که مصمم است یک فرد بسیار ماهر به نام ریک مسترز (ویلم دافو) را سرنگون کند.

پترسن در نقش ریچارد چنس بازی برجسته ای ارائه می دهد و با بی پروایی و شکنندگی شخصیتش را به تصویر می کشد.

2. 12 Angry Men (1997)

بهترین فیلم های ویلیام پترسن

اقتباس از تله نمایشنامه‌ای نوشته رجینالد رز، 12 مرد خشمگین تقریباً به طور کامل در یک اتاق کوچک هیئت منصفه اتفاق می افتد، جایی که هیئت منصفه باید به اتفاق آرا درباره گناه یا بی گناهی متهم تصمیم بگیرند. با گسترش مذاکرات، تنش ها افزایش می یابد و سوگیری ها و پیش داوری های شخصی هیئت منصفه آشکار می شود.

همچنین بخوانید: برترین فیلم های دادگاهی با رتبه بندی imdb

1. Manhunter (1986)

بهترین فیلم های ویلیام پترسن

بر اساس رمان اژدهای سرخ نوشته توماس هریس، که به عنوان پیش درآمد مجموعه محبوب هانیبال لکتر عمل می کند، Manhunter به دنبال مامور اف بی آی ویل گراهام (پیترسن) است که با اکراه از بازنشستگی خارج می شود تا یک قاتل زنجیره ای معروف به “دندان” را دنبال کند.

پترسن در نقش خود به عنوان ویل گراهام می درخشد و عمق زیادی را به شخصیت می بخشد. و درگیری درونی گراهام را به تصویر می کشد.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 10 =