سریال Winning Time پس از دو فصل توسط HBO کنسل شد

پخش سریال Winning Time

طرفداران HBO با یک خبر شگفت انگیز رو به رو شدند. سریال Winning Time که داستان و زندگینامه لیکرز بود پس از دو فصل کنسل شد.

چیزی که این لغو را بسیار شگفت‌انگیز می‌کند این است که HBO به جای اشتراک‌گذاری اطلاعات قبلی، انتخاب غیرمعمولی را برای اعلام این خبر انجام داد. این تصمیم آنقدر بد است که طرفداران را شوکه کرده است.

لغو نمایش ها صرف نظر از کیفیت آنها یک واقعیت در صنعت فیلم و سریال است. این امر به ویژه در چشم انداز صنعت فعلی چندان تعجب برانگیز نیست. زیرا طبق اخبار هالیوود مووی 21 چندین پروژه به عنوان اقدامات کاهش هزینه در میان اعتصابات دوگانه WGA و SAG-AFTRA حذف شده اند. با این حال این راهی است که HBO تصمیم گرفت لغو سریال را اعلام کند چندان خوشایند نبود.

پخش سریال Winning Time

داستان فصل دوم

فینال سریال Winning Time از جایی شروع می‌شود که فصل 2 شروع شد. با حضور پت رایلی (آدرین برودی) سرمربی افسانه‌ای لیکرز که پس از پیروزی بزرگ مقابل بوستون سلتیکس در NBA Grand یک سخنرانی هیجان‌انگیز برای تیم ارائه می‌کند. جدای از قهرمانی بزرگ در برابر رقیب سرسخت خود، به نظر می رسد که برای شخصیت های اصلی سریال HBO خیلی معمولی هستند. پت رایلی بالاخره جایگاه خود را به عنوان سرمربی پیدا می‌کند. جری باس (جان سی ریلی) طلاق دیگری را پشت سر می‌گذارد و مجیک جانسون (کوئینسی آیزایا) تمام تلاش خود را می‌کند تا در کنار کوکی کیلی (تامرا) محبوبش باشد.

شات پایانی فصل به روشی کاملاً مناسب می آید. می‌بینیم که جری باس با دراز کشیدن در زمین خانگی لیکرز با شکست کنار می‌آید. او به سرعت به دختر مورد علاقه‌اش، جین باس (هدلی رابینسون) ملحق می‌شود. که بعداً وارث این تیم ورزشی بسیار ارزشمند در آینده شد. جین به پدرش در زمین می پیوندد.

این زمانی است که شوک لغو سریال Winning Time به وجود می آید. زیرا فینال با نمایش اسلاید “آنها اکنون کجا هستند” به پایان می رسد و توضیح می دهد که چه اتفاقی برای سوژه های نمایش می افتد. این سکانس فوراً تأیید می کند که این آخرین باری است که قرار است دوباره این شخصیت ها را ببینیم. این یک راه کاملاً گیج کننده و به طور قابل توجهی ناگهانی برای پایان دادن به سریال است. از یک باخت عظیم به یک مونتاژ پیروزمندانه می رسیم.

پخش سریال Winning Time

دلایل کنسل شدن سریال

بخش تکان دهنده Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty اعلامیه لغو نیست. در واقع لغو سریال ورزشی اصلاً تعجب آور نیست. بر کسی پوشیده نیست که رتبه بندی فصل 2 Winning Time به طور قابل توجهی نسبت به فصل 2 کاهش یافته است. به طوری که طبق گزارش ها رتبه پخش فصل 30 درصد نسبت به فصل قبل کاهش یافته است. اما با توجه به اینکه Winning Time سریال پرهزینه ای بود افت آن می‌تواند مشکل بزرگی ایجاد کند.

دلیل دیگر برای پایان زودهنگام Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty به دلایل روابط عمومی است. چندین نفر از سوژه‌های سریال از نمایش‌هایشان در سریال ابراز خشم کرده‌اند. این شامل جری وست اسطوره NBA نیز می‌شود که از توصیف جیسون کلارک از او انتقاد کرد.

آخرین دلیل لغو زودهنگام Winning Time را می توان به طور بالقوه به اعتصابات نسبت داد. چندین نمایش در سراسر صنعت سرگرمی به عنوان راهی برای کاهش هزینه ها لغو شده است. زیرا اکثر تولیدات به طور نامحدود متوقف شده اند. به احتمال زیاد این یکی از عوامل لغو نمایش HBO است.

HBO احتمالاً تصمیم گرفته بود Winning Time را در اواسط پخش فصل دوم لغو کند. اگر آنها با یک اطلاعیه در قسمت های میانی سریال بیرون این موضوع را اعلام می کردند و فقط می گفتند که سریال با فصل 3 ادامه نمی یابد. بلکه با فصل 2 به پایان می رسد. همه چیز تا حدودی بهتر پیش می رفت.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =