تمدید سریال Yellowstone برای بخش دوم فصل 5 توسط شبکه پارامونت

تمدید سریال Yellowstone

شبکه پارامونت روز یکشنبه خبرهای تلخ و شیرینی را درباره Yellowstone اعلام کرد. سریال در جایی تمام شد که جیمی به فرماندار جان داتون اعلان جنگ کرده است. اما خبر بد اینجاست که تا تابستان نمی توانیم ببینیم سرانجام این داستان چه می شود. خبر شیرین این است که تمدید سریال Yellowstone برای بخش دوم فصل 5 توسط پارامونت انجام شده است.

طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 ساخت سریال حداقل تا فصل تابستان زمان می برد. از تاریخ دقیق نمایش هم مطمئن نیستیم. پارامونت فقط وعده پخش سریال را در اواسط سال داده است.

تمدید سریال Yellowstone

فصل 5 فصل بزرگی برای Yellowstone است. پارامونت پس از تماشای نحوه شکستن رکوردهای پخش تریلر (14.4 میلیون بازدید و 1.7 میلیون تعامل در 24 ساعت اول انتشار در 29 سپتامبر)، گزارش داد که نمایش یلوستون در بزرگسالان 18 تا 34 سال 52 درصد افزایش داشته است (2.53 پخش زنده + در همان روز). در مقایسه با اولین بخش از فصل 4. بیش از 12 میلیون بیننده در چندین پلتفرم متعلق به Viacom به تماشای سریال پرداختند.

علاوه بر بازیگران اصلی فصل 5 شاهد بازگشت جاش لوکاس در نقش جان داتون جوان در کنار جکی ویور، کایلی راجرز و کایل رد سیلورستاین بود. کای کستر، لینی ویلسون، لیلی کی و داون اولیوری نیز به بازیگران پیوستند.

یلوستون توسط شریدان و جان لینسون ساخته شده است. تهیه کنندگان اجرایی عبارتند از لینسون، آرت لینسون، شریدان، کوین کاستنر، دیوید سی گلاسر، باب یاری و استفن کی.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =