زندایا با دریافت جایزه ی امی برای یوفوریا دوباره رکورد شکست!

زندایا دیشب تبدیل به جوانترین کسی شد که دوبار فاتح جایزه ی امی میشود. سریال محبوب یوفوریا همچنان یکه تاز تلوزیون است...
زندایا


“ممنونم از کسانی که Rue رو دوست داشتند، یا حس میکنند شبیه Rue هستند”


یوفوریا دوباره در امی تاریخ ساز شد. زندایا تبدیل به اولین بازیگر جوانی شد که دوبار این جایزه را می برد.
دیشب او دومین تندیس بهترین بازیگر نقش اول را از جشنواره امی برای سریال محبوب یوفوریا دریافت کرد.


زندایا وقتی روی استیج آمد گفت:” باعث افتخارم بود که کنار بازیگران شگفت انگیزی مثل شماها در این کتگوری قرار بگیرم” و بعد از کست سریال یوفوریا تشکر کرد و ادامه داد:

” ممنونم که برای ساختن همچین سریال سختی یک فضای امن و راحت درست کردین. همه تون رو خیلی دوست دارم. از آکادمی امی ممنونم، بعضی هاشون امشب اینحا هستند.

ممنونم سم که Rue رو باهام به اشتراک گذاشتی. ممنونم که باورم داشتی. حتی لحظه هایی که خودمم خودم رو باور نداشتم.”

زندایا
زندایا دومین بار است که برنده این جایزه در امی میشود

مطالب مرتبط: شوخی کینن تامسون با زندایا و دی کاپریو در مراسم امی


زندایا ادامه داد و گفت:” بزرگترین آرزوی یروفوریا این بود که بتونه به مردم التیام ببخشه،” و از کسانی که به پخش کردن این داستان کمک کردند تشکر کرد و گفت:

” هر کسی که Rue رو دوست داشته، یا حس میکنه شبیه Rue ئه، میخوام بدونین که من برای داستان هایی که دارین خیلی قدردانم، و اونها رو با خودم حفظ میکنم، و Rue هم اونها رو حفظ خواهد کرد. خیلی خیلی ممنونم.”


زندایای ۲۶ ساله ممکنه به زودی تبدیل به جوان ترین تهیه کننده ی برنده هم بشه، جون اون یک تهیه کننده اجرایی در یوفوریا هم هست. اگر یوفوریا در بخش بهترین سریال دراما برنده بشه.

دیشب در جدید ترین اخبار سینمای هالیوود یوفوریا دو نامزد هم در بخش بهترین موسیقی و ترانه ی اورجینال داشت که زندایا به عنوان همکار در بخش ترانه نویسی با Labrinth، Muzhda Zemar-McKenzi و Sam Levinson برای ترانه های “Elliot’s Song” و “I’m Tired” همکاری کرده بود که نهایتا اونها رو نبردند.


قبلتر زندایا با اولین بردش در ۲۰۲۰ به عنوان نقش اصلی در یوفوریا یک رکورد در امی ثبت کرده بود. اون تبدیل به جوانترین فاتح جایزه ی بهترین بازیگر نقش اول درام شده بود.

زندایا
زندایا تبدیل به جوانترین فرد در تاریخ امی شد که دوبار این جایزه را میبرد

مطالب مرتبط: برندگان جشنواره امی چه کسانی بودند؟

داستان یوفوریا چیست؟

یوفوریا داستان یک گروه از دبیرستانی ها رو در شهر East Highland روایت میکنه و زندایا نقش یک نوجوان معتاد ۱۷ ساله به اسم Rue رو بازی میکنه‌ و داستان اونها رو طی اتفاقاتی مثل شناخت هویت، آسیب های روانی، مواد، دوستی و خانواده، عشق و رابطه جنسی نشون میده.

سریال توسط Levinson کارگردانی، نوشته، تهیه و ساخته شده که فصل دومش در ژانویه منتشر شد و در ادامه همون ماه برای فصل سوم به عنوان سریالی که بیشترین تماشاگر رو در تاریخ HBO داشته تمدید شد. البته بعد از سریال افسانه ای Game of Thrones.


سریال با همکاری A24 که نقش Hunter Schafer رو هم بازی میکنه ساخته شد. بازیگران سریال شامل Nika King, Eric Dane, Colman Domingo, Angus Cloud, Jacob Elordi, Algee Smith, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Javon Walton, Dominic Fike, Storm Reid, Austin Abrams هستند.


یوفوریا از سال 2020 بیست و پنج نامزدی امی دریافت کرده است. به اضافه ی بهترین سریال درام، برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن ( سیدنی سویینی) هم نامزد شده بود.

منبع: Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =