تریلر فیلم Enola Holmes 2 با بازی هنری کویل

Enola Holmes 2

اِنولا هولمز ۲ (Enola Holmes 2) فیلمی معمایی به کارگردانی هری بردبیر است که بر پایهٔ مجموعه داستانی به همین نام از نانسی اسپرینگر ساخته شده‌است. این فیلم دنباله‌ای بر انولا هولمز (۲۰۲۰) با بازی میلی بابی براون در نقش اصلی است و هنری کویل، هلنا بونهام کارتر و لوئیس پارتریج نقش‌های خود را به عنوان شرلوک، یودوریا و توکسبری از فیلم قبلی تکرار می‌کنند. علاوه بر آن عدیل اختر، سوزی ووکوما ، شارون دانکن-بروستر و دیوید تیولیس در نقش‌های مکمل ظاهر می‌شوند.

داستان فیلم

جدیدترین ماجراجوییِ اِنولا پس از آن آغاز می‌شود که دختر جوانی که در یک کارخانهٔ کبریت‌سازی کار می‌کند. او را برای یافتن خواهر گم‌شده‌اش استخدام می‌کند. طولی نمی‌کشد که اِنولا خود را در یک تعقیب‌وگریز پرمخاطره در سراسر لندن می‌یابد، و از پوسته صنعتیِ این شهر به جشن‌های پر زرق‌وبرق محافل سطح بالا سفر می‌کند.

تولید فیلم

میلی بابی براون تهیه‌کننده و ستارهٔ فیلم و کارگردان هری بردبیر در سپتامبر ۲۰۲۰ قصد خود را برای ساخت دنباله‌ای برای انولا هولمز تأیید کردند براون گفت تا زمانی که سر صحنه فیلمبرداری بود تنها به ساختن نخستین فیلم فکر می‌کرد، سپس عاشق بازی در این شخصیت شد و گفت که انجام دوبارهٔ آن یک رؤیا خواهد بود.

در آوریل ۲۰۲۱، ساخت دنباله‌ای تأیید شد که براون و کویل دوباره نقش‌های خود را تکرار می‌کنند. در ماه مه ۲۰۲۱ این پروژه به‌طور رسمی توسط نتفلیکس تأیید شد. تولید و فیلمبرداری در پاییز ۲۰۲۱ آغاز شد. صحنه‌ها در اکتبر ۲۰۲۱ در کینگستون آپون هال فیلمبرداری شدند.

اِنولا هولمز ۲ قرار است در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۲۲ توسط نتفلیکس منتشر شود.

تریلر فیلم Enola Holmes 2 :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =