جو لاک و ویلیام گائو ستارگان Heartstopper در میان مجریان اولین امی کودکان و خانواده

اولین مراسم امی کوکان و خانواده در حالی برگزار میشود که ستارگان Heartstopper، جو لاک و ویلیام گائو از مجریان آن هستند. در ادامه به اهدا کنندگان جوایز امی میپردازیم...

Veraiety به طور انحصاری فهمیده که ستاره های ویلیام گائو و جو لاک از جمله مجریانی هستند که برای اولین مراسم امی کودکان و خانواده در صف انتظارند. آخرین اخبار هالیوود و گزارش های اختصاصی را در مووی 21 بخوانید:


امی اواردز، تحت نظارت آکادمی ملی علوم و هنرهای تلویزیونی طی دو شب در آخر هفته آینده برگزار خواهد شد. جوجو سیوا، نامزد رقص برجسته («انقلاب پاپ رقص سیوا» طاووس) در روز شنبه، 10 دسامبر، میزبان مراسم هنرهای خلاقانه است، در حالی که شب اصلی یکشنبه، 10 دسامبر، توسط جک مک براییر، که نامزد شده است، میزبانی خواهد شد.


همانطور که قبلا اعلام شده بود، LeVar Burton جایزه یک عمر دستاورد را در 11 دسامبر دریافت می کند که توسط Fishburne اهدا می شود. و گروه تمام دخترانه XOMG POP! در 10 دسامبر اجرا خواهد شد. هر دو شب در تئاتر Wilshire Ebell در لس آنجلس برگزار می شود.


آکادمی رقص دبی آلن نیز در رویداد 11 دسامبر حضور دارد که اجرا خواهد کرد. مجریان عبارتند از بازیگر بومی، سوورین بیل، که صداپیشگی شخصیت اصلی فیلم “PBS Kids “Molly of Denali را بر عهده دارد. تابیتا براون ستاره “Tab Time” صداپیشه گری دلیسل (لولا، لانا، لیلی، مریل، شریل، اسکوتس، موپس و خانم برناردو در “خانه با صدای بلند” نیکلودئون ادن اسپینوزا (“نانوایی آلیس در سرزمین عجایب” از دیزنی جونیور) و گائو و لاک از “Heartstopper”.

مطالب مرتبط: فیلمبرداری فصل دوم Heartstopper رسما به پایان رسید


در مراسم 10 دسامبر مجریانی از جمله مالیا بیکر و سوفی گریس (“باشگاه پرستار بچه ها” از نتفلیکس) حضور خواهند داشت. بن ژیرو (“هنری دنجر”، “ماجراهای خطر کودک”، “بیگ نیت”)؛ شخصیت های PBS Kids Donkey Hodie an Shaylee Mansfield ،Purple Panda و Jevon Whetter (“ماداگاسکار: کمی وحشی”)، جان سالی ستاره سابق NBA (Sneakerella از دیزنی پلاس)، مارتین پی رابینسون، عروسک‌ساز “خیابان کنجد” (آقای اسنافلوپاگس، هیولای تلویزیونی، کرم اسلایمی) و پرت نیز حضور خواهد داشت.

منبع: Variety


آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =