تاریخ شروع فیلمبرداری آگاتا اسپین آف وانداویژن مشخص شد

آگاتا اسپین آف وانداویژن

مجموعه Agatha: Coven of Chaos اسپین آف WandaVision  است. از آنجایی که فاز 5 مارول با Ant-Man and the Wasp: Quantumania آغاز می شود. دیگر پروژه های دنیای سینمایی مارول در حال آماده شدن برای نمایش هستند. یکی از مورد انتظارترین پروژه ها آگاتا اسپین آف وانداویژن است که شاهد بازگشت کاترین هان به عنوان شرور مورد علاقه طرفداران MCU از سریال WandaVision خواهیم بود. این سریال یک اسپین آف مستقیم از WandaVision است. جک شفر نویسنده اصلی WandaVision، کار نویسندگی کمدی دارک Disney+ را با عنوان Agatha: Coven of Chaos که قرار است در اواخر سال 2023 به نمایش درآید، بر عهده دارد.

به نظر می رسد که آگاتا اسپین آف وانداویژن بالاخره آماده است تا روند تولید را آغاز کند. فیلمبرداری سریال با بازی هان به طور رسمی از روز سه شنبه 17 ژانویه در آتلانتا آغاز می شود. Agatha: Coven of Chaos به چندین محصول دیگر MCU که قبلا در آتلانتا فیلمبرداری شده اند، می پیوندد. همچنین شفر مسئولیت دیگری برای مجموعه فاز 5 خواهد داشت. زیرا او قرار است چندین قسمت را کارگردانی کند. فهرست کارگردانان همچنین شامل ریچل گلدبرگ و گانجا مونتیرو است. اگرچه مشخص نیست که این سه کارگردان قرار است کدام قسمت از سریال را بسازند. زیرا Agatha: Coven of Chaos برای 9 قسمت برنامه ریزی شده است.

آگاتا اسپین آف وانداویژن

آنچه در مورد آگاتا اسپین آف وانداویژن می دانیم

در حالی که جزئیات داستان مخفی نگه داشته شده است. انتظار می رود Agatha: Coven of Chaos داستان شخصیت هان را پس از اتفاقات WandaVision ادامه دهد. آخرین باری که مخاطبان آگاتا را در فینال WandaVision دیدند. جایی بود که اسکارلت ویچ جادوگر را در شخصیت Westview خود یعنی “Agnes” به دام انداخت. احتمالاً می توان گفت که در این سریال شاهد آزاد شدن آگاتا از “زندان” با همان طلسم خواهیم بود. تا دوباره خودش شود. پس از شروع فیلمبرداری، احتمالاً همه چیز در مورد داستان کلی Agatha: Coven of Chaos روشن تر خواهد شد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 کیت فوربز در نقش اوانورا هارکنس که بخشی از فلاش بک های Salem Coven در WandaVision بود، دوباره بازی خواهد کرد. Aubrey Plaza نقش مهمی را ایفا می کند. اگرچه هیچ جزئیاتی از حضور او در نقش اصلی در Agatha: Coven of Chaos به اشتراک گذاشته نشده است.

تئوری هایی وجود دارد مبنی بر اینکه لاک ممکن است در نقش نسخه قدیمی بیلی ماکسیموف با نام مستعار ویکان بازی کند. اما هنوز مشخص نیست. با سریال Agatha: Coven of Chaos دنیای MCU فرصتی دیگر برای استفاده از جنبه‌های جادویی و ماوراء طبیعی فرانچایز پیدا می‌کند. چیزی که دیدنش جذاب تر خواهد بود این است که بعد از سریال آگاتا در MCU چه اتفاقی می افتد. از آنجایی که Agatha: Coven of Chaos در حال حاضر فیلمبرداری سریال شروع شده است. دیدن جزئیات دیگر درباره سری فاز 5 هیجان انگیز خواهد بود.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 7 =