آنتونیو باندراس از احتمال بازگشت شرک می گوید

بازگشت شرک

آنتونیو باندراس می گوید ساخت دنباله جدید و بازگشت شرک توسط کمپانی DreamWorks چندان دور از انتظار نیست.

او می‌گوید: «من تقریباً 20 سال است که با این گربه چکمه پوش بودم. اولین باری که Puss In Boots را اجرا کردم، در برادوی کار می کردم. احتمالاً دنباله دیگری وجود خواهد داشت و شرک احتمالاً برمی گردد.”

شاهکار مایک مایرز آخرین بار در سال 2010 با انیمیشن Shrek Forever After دیده شد. از آن زمان ما شاهد سلطنت گربه چکمه پوش با یک شمشیر بودیم. زیرا او در فیلم‌های Puss In Boots (2011)، Puss In Boots: The Three Diablos (2012) ظاهر شد. و به زودی شاهد قسمت جدید با نام Puss In Boots: The Last Wish خواهیم بود. در آخرین قسمت Puss In Boots، این گربه ماجراجوی سالخورده با مرگ روبرو می شود. زیرا در معرض خطر تمام شدن نُه زندگی یا جان خود قرار می گیرد.

بازگشت شرک

The Last Wish به راحتی می تواند دوره جدیدی از شرک را آغاز کند. پیش از اکران گسترده آن در اواخر ماه، این اسپین آف نقدهای مثبت بسیاری از سوی منتقدان جمع آوری کرده است. حال باید دید پس از اکران نقدها به چه صورت خواهد بود و بازگشت شرک به چه سمتی و سویی می رود.

علاوه بر باندراس، انیمیشن The Last Wish صداپیشگی سلما هایک، هاروی گیلن، فلورنس پیو، اولیویا کلمن، ری وینستون، جان مولانی، واگنر مورا، داواین جوی راندولف را دارد.

Puss In Boots: The Last Wish در تاریخ 21 دسامبر 2023 در سینماهای سراسر آمریکا اکران می شود.

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 4 =