پوستر رسمی و جدید شخصیت های آواتار 2 منتشر شد

آواتار 2

مجموعه‌ای از پوستر کارکترهای فیلم Avatar: The Way of Water منتشر شده که برای آشنایی بیشتر مخاطبان با شخصیت های فیلم است.

یکی از پوسترها سرهنگ مایلز کواریچ با بازی استیون لانگ است. لانگ اکنون یک آواتار ناوی است که با خاطرات کواریچ جاسازی شده است.

داستان آواتار 2

یک دهه پس از وقایع قسمت اول، آواتار: راه آب شروع می‌شود به روایت داستان خانواده سالی، مشکلاتی که به سراغ آن‌ها می‌آید، تلاش‌هایی که برای حفظ امنیت یکدیگر انجام می‌دهند، نبردهایی که مجبورند در آن ها بجنگند تا زنده بمانند و مصیبت هایی که متحمل می شوند به تصویر کشیده شده است.

Avatar: The Way of Water یک حماسه پرفروش و طولانی خواهد بود و مدت زمان پخش فیلم 3 ساعت و 12 دقیقه اعلام شده است. جیمز کامرون کارگردان اخیراً گفت: “هدف این است که داستانی بسیار جذاب را بر مبنای احساس روایت کنیم.” من می گویم تاکید در این فیلم جدید بیشتر روی شخصیت است خصوصا بر روابط واحساسات بین شخصیت ها. ما در فیلم اول به اندازه فیلم دوم برای رابطه و احساسات وقت صرف نکردیم و به همین موضوع فیلم را طولانی‌تر کرده است. زیرا شخصیت‌های بیشتری در فیلم وجود دارند.”

فیلم آواتار 2 به کارگردانی جیمز کامرون و تهیه‌کنندگی استودیو قرن بیستم ساخته شده است. بازیگران شامل: سم ورثینگتون، زوئی سالدانیا، استیون لانگ، جووانی ریبیسی، جوئل دیوید مور، دیلیپ رائو، سی‌اچ پوندر، مت جرالد، سیگورنی ویور، کیت وینسلت، سی‌اچ پاوند کرتیس، ادی فالکو، برندان کاول، میشل یو، جمین کلمنت، اونا چاپلین، وین دیزل و سی جی جونز هستند.

Avatar: The Way of Water قرار است در ۱۶ دسامبر ۲۰۲۲ اکران شود و دنباله‌های بعدی در ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴، ۱۸ دسامبر ۲۰۲۶ و ۲۲ دسامبر ۲۰۲۸ منتشر می‌شوند.

پوستر کاراکترها:

آواتار 2 آواتار 2 آواتار 2 آواتار 2 آواتار 2 آواتار 2 آواتار 2 آواتار 2 آواتار 2

منبع Movieweb

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =