باکس آفیس: پیروزی 140 میلیون دلاری بلک آدام

بلک آدام

در حالی که باید دید تاثیر واقعی بلک آدام بر DCEU چه خواهد بود. دوئین جانسون همانطور که مدت ها پیش گفته بود با بلک آدام و 140 میلیون دلار فروش جهانی، “سلسله مراتب قدرت” را در فیلم ها به چالش کشیده است. همچنین پیروزی آخر هفته باکس آفیس را از آن خود کرده است. برای اطلاع از آمار دقیق فروش فیلم ها به بخش باکس آفیس مووی ۲۱ سر بزنید.

طبق گزارش باکس آفیس بلک آدام 67 میلیون دلار در باکس آفیس داخلی و 73 میلیون دلار فروش در خارج از کشور داشته که در مجموع 140 میلیون دلار را به دست آورده است. این میزان فروش برای عبور از افتتاحیه 53.5 میلیون دلاری Shazam و درست در کنار فروش 67.8 میلیون دلاری Aquaman کافی بود.

مطالب مرتبط: تریلر فیلم 2022 Black Adam

بلک آدام

هزینه تولید بلک آدام

بلک آدام 195 میلیون دلار برای تولید هزینه داشت. بنابراین هنوز کمی راه برای جبران هزینه های خود دارد. با این حال نقطه عطفی ست که به آن دست یافته است. جدا از فیلم The Mummy Returns با فروش ۶۸.۱ میلیون دلاری و فیلم های مختلف Fast & Furious. به عنوان یک ستاره پیشرو در یک فیلم این بهترین افتتاحیه ای است که جانسون داشته است.

در نقد Black Adam ما گفتیم که “تا حدی زیاده روی است. همچنین لذت بردن از اولین ضدقهرمان دی سی سخت است. پر از شخصیت های توسعه نیافته و تعداد زیادی صحنه های اکشن تکراری است. تا جایی که بحث نیمه کاره اش به پایان می رسد.”

Ticket to Paradise دیگر فیلم جدید آخر هفته با افتتاحیه جهانی 96.6 میلیون دلار در جایگاه دوم قرار گرفت. این فیلم با بازی جولیا رابرتس و جورج کلونی 16.3 میلیون دلار فروش داخلی و 80.2 میلیون دلار در سطح بین المللی به ارمغان آورد.

Smile با 8.3 میلیون دلار در جایگاه سوم قرار گرفت و پس از آن هالووین اندز با 8 میلیون دلار و Lyle, Lyle، Crocodile با 4.2 میلیون دلار در رده های بعدی قرار گرفتند.

منبع IGN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 6 =