باکس آفیس: فیلم «Smile» با افتتاحیه ۲۲ میلیون دلاری

Smile

فیلم ترسناک جدیدی از پارامونت آخر هفته اکران شد که لبخندی بر چهره تماشاگران سینما زد. اولین فیلم پارکر فین Smile ، با فروش 22 میلیون دلاری از 3645 سینما به رتبه اول جدول آخر هفته رسید. این فیلم ترسناک با فروش 8.2 میلیون دلار در سینماها در روز جمعه شروع شد. شامل 2 میلیون دلار در پیش نمایش. فقط 17 میلیون دلار هزینه ساخت این فیلم شده است.

فیلم Smile درباره یک درمانگر (سوسی بیکن) است که با یک دانشجوی فارغ التحصیل (کیتلین استاسی) آشنا می شود که اخیرا شاهد یک خودکشی وحشتناک بوده است. رابین وایگرت و کال پن همبازی هستند.برای اطلاع از آمار دقیق فروش فیلم ها به بخش باکس آفیس مووی ۲۱ سر بزنید.

نزدیک به 70 درصد از مخاطبان بین 18 تا 34 سال بودند. طبق گفته PostTrak، این فیلم همچنین برای مخاطبان متفاوت (40 درصد قفقازی، 32 درصد لاتین تبار، 16 درصد سیاه پوست و 12 درصد آسیایی/دیگر) پخش شد.

Smile آخرین برد پارامونت در باکس آفیس به ویژه برای بخش بازاریابی آن به رهبری مارک واینستاک است. در کمپین Smile در روزهای اخیر پارامونت چندین نفر را استخدام کرد تا هنگام پخش بازی بیسبال لیگ برتر، لبخند وحشتناک فیلم را حفظ کنند. این موضوع در فضای مجازی پخش شد و باعث شد همه از این فیلم صحبت شود.

Smile

فیلم Don’t Worry Darling

در جای دیگر، Don’t Worry Darling اثر اولیویا وایلد در اولین اکران داخلی خود به سقوط شدیدی داشت. فیلم در روز جمعه از 4121 لوکیشن 2.4 میلیون دلار برای آخر هفته 7.3 میلیون دلار به دست آورد که 62 درصد کاهش داشت و مجموع فروش داخلی 10 روزه فیلم را به 32.8 میلیون دلار رساند.

در خارج از کشور، « Don’t Worry Darling» با کاهش کمتری در فروش 6.4 میلیون دلاری از 67 بازار به مجموع 54.7 میلیون دلار در جهان مواجه شد. و با 2.1 میلیون دلار در رتبه دوم بریتانیا باقی ماند.

فیلم The Woman King

فیلم The Woman King از Tri-Star با 7 میلیون دلار از 3504 سینما – تنها 36 درصد کاهش – در سومین هفته اکران خود با فروش داخلی نزدیک به 47 میلیون دلار در رتبه سوم قرار گرفت. مجموع فروش خارجی اولیه فیلم 3.9 میلیون دلار است که مجموع فروش جهانی آن 50.6 میلیون دلار است. همچنین این آخر هفته، سونی برای Bullet Train  جشن گرفت. زیرافروش آن از 100 میلیون دلار در داخل و 235 میلیون دلار در سراسر جهان عبور کرد.

آواتار

اکران مجدد آواتار همچنان خوشحال کننده است و 4.7 میلیون دلار از 1860 سینما برای مجموع 10 روزه داخلی 18.1 میلیون دلار و 58.1 میلیون دلار در سطح جهانی به دست آورد. در آمریکای شمالی، نمایشگرهای سه بعدی 97 درصد از درآمد ناخالص را به خود اختصاص دادند.

شاید بزرگ‌ترین غافلگیری آخر هفته، حماسه گسترده هندی PS-1: Ponniyan Selvan Part One بود که با قیمت تخمینی 4.1 میلیون دلار تنها از 500 مکان در ایالات متحده اکران شد. این فیلم به زبان تامیل به چهار زبان هندی دیگر دوبله شد. نزدیک به 30 درصد از درآمد آن از صفحه نمایش Imax به دست آمده است.

در سطح جهانی، PS:1 2.1 میلیون دلار برای Imax به دست آورد که سومین نمایش بزرگ برای یک عنوان و فیلم هندی است. (آیمکس همچنین با انتشار مجدد آواتار به خوبی به عملکرد خود ادامه می دهد و تا به امروز در مجموع 10.7 میلیون دلار در جهان سهم داشته است.)

Smile

پیش‌بینی‌های اولیه بلک آدام درباره شکست Shazam

طبق پیش‌بینی‌های جدید، انتظار می‌رود که بلک آدام باکس آفیس Shazam را شکست دهد. این فیلم ورود سبک‌تری به دنیای توسعه‌یافته DC ارائه کرد. تمرکز آن بر کمدی‌های ابرقهرمانی خانوادگی و نوجوانان بود.

دوئین جانسون ستاره بلک آدام کسی بود که در ابتدا برادران وارنر را متقاعد کرد که به شخصیت خود فرصتی برای درخشش بر روی صفحه نمایش بدهد و راه را برای ساخت پروژه بعدی DCEU هموار کند. شخصیت اصلی Teth-Adam در اولین بازی خود در DCEU در مرکز صحنه قرار خواهد گرفت. زیرا بلک آدام پیشینه خود را به عنوان یک برده کشف می کند که قدرت هایی مشابه Shazam بدست می آورد و از آنها برای مبارزه برای خانه خود استفاده می کند. جانسون قبلاً بلک آدام را به‌عنوان فیلمی که تغییرات عظیمی در DCEU ایجاد می‌کند به نمایش گذاشته بود. به‌عنوان یکی از طولانی‌ترین فیلم‌های DCEU، طرفداران مشتاق هستند ببینند آیا بلک آدام ارزش تبلیغات و همچنین انتظار را دارد یا خیر.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 6 =