چارلی پوث همزمان با تولد 31 سالگی خود، رابطه ی جدید خود را فاش کرد!


چارلی پوث تولد 31 سالگی اش را روز جمعه 2 دسامبر با فاش کردن رابطه ی خود و دوست دختر جدیدش جشن گرفت. آخرین اخبار هالیوود را در مووی 21 بخوانید…


این ستاره ی پاپ یک سری عکس فوری سیاه و سفید شیرین از خودش و دوست دخترش در آغوش هم در روز تولدش منتشر کرد. چارلی با عکس ها در کپشن نوشت:
“Ohhhhh I’m NOT a loser…‘cause I didn’t lose her!!! (Happy birthday to me.)”
که به ترانه ی محبوب Loser از جدید ترین آلبومش اشاره میکند.


چارلی پوث دختر دیده شده در عکس ها را در پست تگ نکرد ولی کاراگاه های مصمم اینستاگرام فهمیدند دختری که چارلی عاشق آن است بروک سن سان نام دارد. این دختر گندمی خوش پوش‌ صاحب اکانت theeclosetnextdoor است که همین عکس ها را در استوری اینستاگرامش با کپشن “پسر تولدی @charlieputh” و یک ایموجی قلب سفید منتشر کرد.


درست قبل از عید شکرگذاری، خواننده ی “Left and Right” یک اجرا به یاد و احترام به لیونل ریچی همراه استیو واندر در American Music Award 2022 اجرا کرد و با یک بازخوانی از آهنگ پر طرفدار “We Are the World” همراه آری لنوکس، ملیسا اثریج، یولا، مونی لانگ، اسموکی رابینسن، جیمی آلن و دیگران اجرا کرد.


چارلی بر روی فرش قرمز به صورت اختصاصی با Billboard مصاحبه کرد و از موفقیتش در تیک تاک و “اشتیاق برای همکاری کردن” گفت و اینکه چه چیزی برای اولین بار او را به فضای مجازی کشانده.


چارلی گفت:”یادمه یه بچه ی 16 ساله بودم و توی یوتوب آرزو داشتم بتونم با یه نفر آهنگ بخونم” و اضافه کرد:” و این حقیقت که، خب همه، همه ی بچه ها تو هر سنی از طریق فضای مجازی باهام ارتباط میگیرن و ازم میخوان باهاشون کار کنم، خیلی حس خاصیه و دقیقا همون کاریه که من میکردم.”

منبع: Billboard

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 10 =