کریستوفر نولان برای کارگردانی دو فیلم جیمز باند در حال مذاکره است

کریستوفر نولان برای کارگردانی دو فیلم جیمز باند

گفته می شود باربارا بروکلی تهیه کننده باند با کریستوفر نولان برای کارگردانی دو فیلم جیمز باند در حال مذاکره بود. اما مذاکرات به دلیل اعتصابات هالیوود و تعهدات تبلیغاتی کارگردان به اوپنهایمر به تعویق افتاده است.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 گفته می شود اگر  در این قرارداد کریستوفر نولان برای کارگردانی دو فیلم جیمز باند انتخاب شود فیلم را با یک جیمز باند جدید خواهد ساخت.

نقطه اصلی این معامله میزان آزادی خلاقانه ای است که نولان برای این پروژه می خواهد. از دیگر کارگردانانی که به عنوان پشتیبان احتمالی نام برده می شوند می توان به دنی بویل (Trainspotting)، دنیس ویلنوو (Dune) و پل گرینگراس (The Bourne Supremacy) اشاره کرد.

کریستوفر نولان برای کارگردانی دو فیلم جیمز باند

نولان در اوایل سال جاری گفت که کارگردانی یک فیلم جیمز باند “یک امتیاز شگفت‌انگیز” خواهد بود.

کریگ به بازی خود در نقش باند در فیلم No Time To Die محصول سال 2021 به کارگردانی کری جوجی فوکوناگا پایان داد. شایعه شده که تعدادی از ستاره ها به عنوان جانشین کریگ انتخاب شده اند. از جمله آرون تیلور جانسون، رژ-ژان پیج و دامسون ادریس.

در یک مقاله نوشته شد: «با توجه به این‌که به لطف کووید سینما در حال نابودی و در خطر بود. باید به خاطر ریسک‌های جسورانه از باربارا بروکلی و مایکل جی ویلسون تقدیر شود که فیلم No Time To Die را به نمایش درآوردند.

منبع NME

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + سیزده =