پوستر جدیدی از فیلم Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves منتشر شد

پوستر جدیدی از “Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves” منتشر شده است که قهرمانان فیلم در آن دیده میشوند. کامل ترین اخبار سینمایی را در مووی 21 بخوانید:

پوستر جدیدی از فیلم اکشن ماجراجویی به کارگردانی جاناتان گلدشتاین و جان فرانسیس دیلی، “Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves” رونمایی شد. این فیلم که قرار است در ماه مارس سال آینده اکران شود، بر اساس بازی نقش آفرینی کلاسیک HASBRO ساخته شده است.

پوستر جدید فیلم شخصیت های اصلی را به نمایش می گذارد. بینندگان که در یک دایره جمع شده اند، بازیگران را می بینند که از بالا به دوربین نگاه می کنند، به نظر می رسد که هر کدام از آن ها لباسی شبیه قرون وسطی به تن دارند به جز کریس پاین (Don’t Worry Darling) که نقش اول فیلم را دارد.

مطالب مرتبط: پیش بررسی فیلم Don’t Worry Darling

در پوستر، پاین که نقش اول فیلم است یک ساز در دست دارد که برای نقش او بسیار مناسب است. بقیه ی کست هم به طور مشابهی، شئی ای در دست دارند که نمادی برای کاراکترشان محسوب میشود.

کست “Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

میشل رودریگز (Fast and Furious)، که نقش یک شخصیت بربر به نام هولگا را بازی می‌کند، در حالی که خالکوبی بازوی خودش رو نشون میده، در حالی که سوفیا لیلیس (Sharp Objects) برای نقش یک دروید بندکش به نام دم نوک تیز دارد.هیو گرانت (Bridget Jones)، در نقش فورج فلچر سرکش اشرافی، ژاکتی با طرح طلا به تن داره، در حالی که جاستیس اسمیت (Jurassic World: Fallen Kingdom) و راج-جین پیج (Bridgerton) هر دو یک عصای جادویی و شمشیر چوبی بلند برای نقش های خود به عنوان جادوگری به نام Simon و Paladin (Knight) به نام Xenk در دست دارند.

پوستر بازیگران اصلی را نشان می‌داد که چهره هایی پر تنش و کمی خشمگین داشتند.

روایت داستان چیست؟

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves” که بر اساس داستان معروف هاسبرو ساخته شده روی گروهی از دزدها تمرکز داره که “به شخص اشتباهی کمک کردند تا چیز اشتباهی را بدزدد”، که بعد معلوم میشود آن شئ یک یادگاری عتیقه ی گم شده بوده. گروه باید اشتباه خودشون رو اصلاح کند و دنیاشون رو نجات بدن.

پاین هنگام توصیف فیلم گفت: فیلم ترکیبی از “‘بازی تاج و تخت’ با یکم از ‘عروس پرنسس کوچک’ و کمی ‘جام مقدس’ ترکیب شده.” “این Poppy ئه، یه فیلم دهه ی هشتاد شیرینه، [و] کمی هم از Goonis توش داره.”

در این فیلم همچنین جیسون وانگ (Jarhead 2) در نقش درلاس، دیزی هد (Shadow and Bone) و کلویی کلمن (Little Big Lies) حضور خواهند داشت. این فیلم توسط گلدشتاین، فرانسیس دیلی، مایکل گیلیو و کریس مک‌کی نوشته شده است و جرمی لاتچام، p.g.a، برایان گلدنر و نیک مایر تهیه‌کننده آن هستند.

دنیس ال استوارت، گلدشتاین، فرانسیس دیلی، پاین، زیو فورمن و گرگ مورادیان به عنوان تهیه کنندگان اجرایی در این پروژه حضور دارند.

Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves” در 31 مارس 2023 منتشر خواهد شد.

منبع: Colider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =