حضور نائومی هریس و گوئندولین کریستی در فیلم Robin and the Hood تایید شد

گوئندولین کریستی در فیلم Robin and the Hood

حضور نائومی هریس ستاره هری پاتر مارک ویلیامز (بازیگر نقش آرتور ویزلی در فرانچایز فیلم) و گوئندولین کریستی در فیلم Robin and the Hood تایید شد. آنها قرار است در فیلم ماجراجویی خانوادگی رابین و هود در کنار ستاره نوظهور دارسی اوارت به ایفای نقش بپردازند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 این فیلم که فیلمبرداری اصلی آن را در تابستان به پایان رسیده است. توسط کارگردان فیل هاوکینز ساخته شده است و توسط استوارت بنسون و پل دیویدسون نوشته شده است و فیلمنامه برای اولین بار توسط Silver Reel در سال 2021 انتخاب شده است.

گوئندولین کریستی در فیلم Robin and the Hood

این فیلم داستان رابین 11 ساله سرسخت (ایوارت) و گروه دوستان وفادارش به نام «هودز» را دنبال می‌کند. که تکه‌ای از بوته‌زارهای بیش از حد رشد کرده در انتهای کوچه‌شان را یک پادشاهی جادویی می دانند. چوب ها و درب سطل ها تبدیل به شمشیر و سپر شده اند. هواپیماهای بدون سرنشین به عقاب های باشکوه تبدیل شده اند. و بانوی هیپی در جنگل (کریستی) یک جادوگر وحشتناک است. تنها چیزی که تخیل رنگارنگ آنها را محدود می کند. احتمال از دست دادن پادشاهی خود برای همیشه است.

زمانی که سازنده املاک کلیپ بورد (هریس) ظاهر می شود و والدین منطقه را با وعده های رنگارنگ و امکانات فوق العاده مهدکودک خیره می کند. دنیای رابین و هودز با یک تهدید جدی مواجه می شود. علی‌رغم تلاش‌های بسیار بچه‌ها، صدای اعتراش انها به جایی نمی رسد. در همین جا رابین تصمیم می گیرد به همراه گروهش دست به کار شوند و از پادشاهی خودشان دفاع کنند.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + دوازده =