حضور جانکارلو اسپوزیتو در فیلم مگالوپولیس فورد کاپولا تایید شد

جانکارلو اسپوزیتو در فیلم مگالوپولیس

حضور جانکارلو اسپوزیتو در فیلم مگالوپولیس فورد کاپولا تایید شد. فرانسیس فورد کاپولا، جانکارلو اسپوزیتو را به جمع بازیگران تمام ستاره فیلم Megalopolis اضافه کرد. اسپوزیتو در سریال Breaking Bad نقش گاس فرینگ را بازی کرد و برای بازی مجدد در Better Call Saul نامزد امی شد.

اسپوزیتو در کنار آدام درایور، فارست ویتاکر، ناتالی امانوئل، جان وویت، لارنس فیشبرن، آبری پلازا، شایا لباف، کلوئه فاینمن، کاترین هانتر، داستین هافمن، دی بی سویینی، تالیا شایر، جیسون شوارتزمن و جیمز شوارتزمن به ایفای نقش می پردازد.

کاپولا نویسنده فیلمنامه در آتلانتا و نیویورک فیلمبرداری فیلم را شروع کرده است. بودجه فیلم کمتر از 100 میلیون دلار است و کاپولا اخیراً گفته که فیلم طبق برنامه و بودجه پیش می رود.

اخبار مرتبط: شایا لباف در نقش الهه یونانی با ظاهری جدید در فیلم مگاپولیس

جانکارلو اسپوزیتو در فیلم مگالوپولیس

اسپوزیتو این روزها بسیار مشغول است. اما چه کسی می تواند آخرین فیلم کاپولا (برنده 6 اسکار) را کنار بزند؟

اسپوزیتو هدایت بازیگران سریال درام دزدی نتفلیکس Kaleidoscope را بر عهده دارد. او نقش آدام کلایتون پاول جونیور را در فصل سوم سریال MGM+ پدرخوانده هارلم بازی می‌کند که همبازی او در مگالوپولیس Forest Whitaker هم همراه اوست. اسپوزیتو در مارس امسال در نقش موف گیدئون در مجموعه دنیای جنگ ستارگان دیزنی + The Mandalorian بازمی‌گردد. جانکارلو هم ‌اکنون در حال تولید سریال The Gentleman است که اقتباسی از فیلم گای ریچی از سری نتفلیکس است. و او در حال تولید فیلم The Electric State نتفلیکس برادران روسو است.

حضور جانکارلو اسپوزیتو در فیلم مگالوپولیس توسط مدیر جاش کسلمن، CAA و جکووی آستن تایرمن تعیین و تایید شده است.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 5 =