جولیا فاکس:”برای دور کردن کانیه از پرونده ی کیم با او قرار گذاشتم”

جولیا فاکس از راز اصلی رابطه اش با کانیه وست میگوید


جولیا فاکس فاش کرد اون برای کمک کردن به کیم کارداشیان در پرونده اش با کانیه وست با او قرار گذاشته است. آخرین اخبار سلبریتی های هالیوود را در مووی 21 بخوانید…


جولیا فاکس جزئیات رابطه ی عاشقانه ی قبلی اش با کانیه وست را فاش کرد.
در 21 نوامبر بازیگر فیلم Uncut Gems در مورد رابطه ی یک ماهه ی پر فراز و نشیبش با رپر داستان ساز و پرحاشیه صحبت کرد.

جولیا توضیح داد که چگونه اولین بار با او وارد رابطه شده. و طوری که جولیا میگه اون فکر میکرده قرار گذاشتن اون با کانیه ممکنه به کیم کارداشیان، همسر دلسرد و موسس Yeezy کمک کنه.

آغاز رابطه ی جولیا و کانیه


“اول از همه، کانیه همیشه دور و بر من معمولی بود. نه تنها اون بلکه کارداشیان ها هم همینطور، وقتی من ده سال پیش یک خط تولید مد و فشن داشتم اونها لباس های من رو به مغازه ها آوردن و فروختن، پس من همیشه یه محبت خاصی به کیم داشتم.”


جولیا فاکس اضافه کرد که وقتی اولین بار کانیه به دنبال اون افتاد جولیا هیچ نشونه ی خطری ندید.
“یادمه کانیه داشت بهم پیام میداد ولی واقعا جواب نمیداد، و من دوباره نمیخواستم با یک سلبریتی حرف بزنم چون هیچ چیز خوبی ازش در نمیاد. حوصله سر بره و اونها اون چیزی که شما فکر میکنید هستند نیستند.”


جولیا گفت که فهمید که کانیه قرار نیست بیخیال بشه پس فکر کرد که با جواب دادن بهش ممکنه در حق همسر سابقش لطفی کرده باشه.
“بعدش از فکر به ذهنم رسید. با خودم گفتم: اوه خدای من. شاید بتونم یه جوری از پرونده ی کیم دورش کنم و کاری کنم از من خوشش بیاد. و میدونستم اگر کسی بتونه انجامش بده اون منم. چون من وقتی روی کاری تمرکز میکنم قطعا انجامش میدم.”

مطالب مرتبط: بازگشت کانیه وست به توییتر


در اون زمان کیم با پیت دیویدسون قرار میگذاشت و کانیه مخالفتش رو در فضای مجازی ابراز میکرد. کانیه چندین پست علیه برنامه ی Saturday Night Live در طول رابطه ی نه ماهه ی خودش و موسس SKIM گذاشت و اون رو مورد حمله قرار داد.


و در طول یک ماهی که جولیا و خالق “Dark Fantasy” در مورد فشن و ایده های تازه و جدید با همدیگه صحبت کردند ولی به محض اینکه کانیه به فضای مجازی رفت بازی رو باخته بود.


“ما واقعا فقط در مورد لباس و ایده های عجیب غریب و برنامه هامون در مورد آینده و امید و آرزوهای بچگی و تحصیلات مون حرف میزدیم و واقعا قشنگ بود بچه ها” و توضیح داد “و لحظه ای که اون شروع کرد به توییت زدن من دیگه پام رو عقب کشیدم.”


جولیا گفت:” من توهم زده بودم که میتونم کمکش کنم ولی جواب نداد، ولی من عمیقا به این مرد به عنوان یه هنرمند احترام میذارم.”

منبع: Eonline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − یک =