رابطه عاشقانه لئوناردو دی کاپریو و جی جی حدید در مهمانی هالووین

حدید

اوضاع بین لئوناردو دی کاپریو و جی جی حدید جدی تر شده است. یکی از شاهدان عینی به ET می گوید که این زوج در جشن بزرگ هالووین Circoloco و Teksupport در حیاط نیروی دریایی بروکلین در آخر هفته گذشته شرکت کردند.

منبع این خبر می گوید: “آنها با گروهی آمدند که شامل ایرینا شایک، استلا ماکسول و غیره بود. لئو در طول شب ماسک زده بود.” جی جی و لئو خیلی خوش گذراندند. آنها کنار میز خود با استلا رقصیدند و تا دیروقت در جشن ماندند.

جی جی به همراه خواهرش بلا حدید و همکارش ایرینا شایک با اتوبوس مهمانی به مراسم جشن هالووین رسیدند. جیانکارلو استانتون ستاره یانکیز و مت اسمیت بازیگر سریال خاندان اژدها نیز در آنجا حضور داشتند.

مهمانی‌های Circoloco در سطح بین‌المللی شناخته شده‌اند و مهمانی‌های جهانی آن‌ها همیشه با حضور انبوهی از افراد مشهور از جمله نائومی کمبل، پاریس هیلتون، دیدی، اورلاندو بلوم، لیاس ریبیرو و غیره برگزار می‌شود. بنابراین جای تعجب نیست که جی جی و لئو برای هالووین آماده بودند.

حدید

رابطه لئو و جی جی

ET برای اظهار نظر با نمایندگان Gigi و Leo تماس گرفته است. جیجی 27 ساله و لئو 47 ساله از زمانی که برای اولین بار در سپتامبر در شهر نیویورک در هفته مد دیده شدند، مورد بحث قرار گرفتند. به گفته یک منبع این دو با یکدیگر در Casa Cipriani دیده شدند و “بسیار نزدیک بهم به نظر می رسیدند”.

این منبع توضیح داد: “آنها در اتاق ناهارخوری نشسته بودند و در حال گذراندن یک شب سرگرم کننده با یکدیگر بودند.” این دو نفر از سپتامبر تا کنون با هم رفت و آمد داشته اند و منبعی قبلاً به ET گفته بود که لئو برای هفته مد میلان به جی جی در ایتالیا پیوست. این منبع فاش کرد: «آنها به طور کامل یکدیگر را می بینند.»

منبع دیگری به ET گفت: “جی جی و لئو در یک رابطه واقعی هستند. آنها خیلی با هم رفت و آمد داشته اند و خیلی به هم علاقه دارند.” این منبع افزود: همه چیز بین آنها خوب پیش می رود و هر دو خوشحال هستند.

رابطه عاشقانه لئو و جی جی کمی بعد از جدایی لئو از کامیلا صورت گرفت. این زوج در ماه آگوست پس از چهار سال آشنایی از هم جدا شدند. رابطه جدید جی جی اولین رابطه عمومی او از زمان پایان دادن به روابط با دوست پسر سابقش و پدر فرزندش زین مالک در سال 2021 است.

منبع ETonline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =