فیلم جدید X-Men توسط مارول ساخته می شود

فیلم جدید X-Men

راه اندازی مجدد فیلم X-Men در حال انجام است. زیرا دیزنی و مارول استودیوز پاییز امسال با نویسندگان برای ساخت فرنچایز جدید دیدار می کنند. طبق گزارش ها گفته می شود فیلم جدید X-Men در مراحل اولیه توسعه قرار گرفته است. انتخاب بازیگران برای گروه شخصیت‌های X-Men ممکن است کمی طول بکشد. زیرا فیلم احتمالا تا سال ۲۰۲۶ یا ۲۰۲۷ اکران نخواهد شد.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 فیلم جدید X-Men این پتانسیل را دارد که پس از آخرین فیلم‌های ناامیدکننده دوران فاکس قرن بیستم، این فرنچایز را بازسازی کند.

به نظر می رسد فیلم جدید X-Men به آرامی کار خود را آغاز کرده است. زیرا به روز رسانی های جدید در مورد راه اندازی مجدد دنیای سینمایی مارول نشان می دهد که گام بعدی برای این پروژه چیست. از زمانی که حقوق فیلم به مارول استودیو بازگردانده شد. گمانه زنی ها در مورد زمان اکران فیلم مردان ایکس MCU بی پایان بوده است. در حالی که The Multiverse Saga هنوز ادامه دارد. مخاطبان MCU صبورانه منتظر بودند که کوین فایگی در Comic-Con سن دیگو در این باره صحبت کند تا بدانند استودیو مارول چه برنامه‌ای برای مردان ایکس در نظر گرفته است.

فیلم جدید X-Men

پایان اعتصابات

با پایان رسمی اعتصاب انجمن نویسندگان آمریکا، استودیو مارول و دیزنی ظاهراً به دنبال توسعه یکی از بزرگترین پروژه های خود هستند. قرار است جلسات نویسندگان در پاییز امسال آغاز شود. زیرا استودیو دیزنی و مارول به دنبال طرح‌هایی هستند تا بتوانند «فیلم مورد انتظار مردان ایکس» را بازسازی کنند. و آن را شبیه به اولین فیلم مبتنی بر جهش‌یافته ها در MCU می‌کند. در مورد مردان ایکس به جای یک شخصیت واحد قرار است کار بر روی یک گروه از افراد خاص انجام شود. بر اساس گزارش‌ها عجله‌ای برای پر انتخاب بازیگران وجود ندارد. زیرا این کار در سال 2024 انجام خواهد شد.

فیلم جدید X-Men

پیش بینی تاریخ اکران فیلم X-Men بر اساس آخرین گزارش ها

در حالی که در چند سال اخیر ارجاعات جهش‌یافته در MCU وجود داشته است. این واقعیت که یک فیلم X-Men بالاخره یک قدم به ساخت نزدیک شده بسیار هیجان انگیز است. و این موضوع برای مارول استودیو یک تصمیم بسیار بزرگ است. با این حال این سوال مطرح می شود که واقعاً چه زمانی فیلم مردان ایکس ساخته خواهد شد. زیرا عوامل متعددی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. برای شروع انتخاب یک نویسنده مدتی طول می کشد و این حتی قبل از تکمیل فیلمنامه است.

اگر استودیو مارول قبلاً چند کارگردان را برای ریبوت X-Men خود در نظر داشته باشد، چندان جاب تعجب ندارد. اما وظیفه بزرگتر انتخاب بازیگران است. با فرض اینکه آنها بر روی شخصیت های اصلی X-Men تمرکز خواهند کرد. انتخاب چندین بازیگر برای یک گروه ممکن است کمی طول بکشد. همانطور که این موضوع در مورد ریبوت Fantastic Four که در حال حاضر در دست ساخت است، اتفاق افتاده است. در این مرحله منطقی است که فیلم X-Men در سال 2026 یا 2027 اکران شود. به طور خاص بخشی از فاز 7 است که درست بعد از The Multiverse Saga اتفاق می افتد.

.

جهش‌یافته‌ها

با وجود جهش‌یافته‌هایی مانند خانم مارول و نامور در MCU، دیدن اینکه آیا آنها نقشی در راه‌اندازی مجدد X-Men خواهند داشت یا خیر جالب خواهد بود. زیرا استودیو مارول در نهایت شخصیت‌های نمادین را معرفی می‌کند. مهمتر از آن دیدن اینکه چه کسی در نهایت به عنوان برخی از بزرگترین شخصیت‌های مردان ایکس انتخاب می‌شود، هیجان‌انگیز خواهد بود.

امیدواریم هرکسی که برای نوشتن فیلم مردان ایکس مورد استفاده قرار می‌گیرد بتواند در نهایت عدالت جهش یافته‌ها را به بهترین شکل ممکن بر روی پرده سینما به نمایش درآورد. تا بتواند جایگزین خوبی برای فیلم های پایانی این فرنچایز باشد. زیرا فیلم‌های پایانی دوران فاکس قرن بیستم، این فرنچایز را در وضعیت بدی قرار می‌دهند.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شانزده =