مادر زندایا نامزدی دخترش با تام هالند را رد کرد؟

هالند

مادر زندایا ظاهرا شایعات نامزدی اخیر در مورد زندایا و دوست پسرش تام هالند را با یادآوری به طرفداران مبنی بر اینکه مراقب « طعمه کلیکی » باشند را خنثی کرد.

کلر استورمر به شکلی رمزآلود تعریف این کلمه را در استوری اینستاگرام خود در چهارشنبه منتشر کرد. زیرا طرفداران در مورد شایعه نامزدی سر و صدای زیادی به راه انداختند.

در تعریف دیکشنری آنلاین آمده است: «Clickbait معمولاً به تمرین نوشتن سرفصل‌های هیجان‌انگیز یا گمراه‌کننده به منظور جلب کلیک بر روی یک محتوا اشاره دارد». اغلب به ادعاهای اغراق آمیز یا کنار گذاشتن اطلاعات کلیدی به منظور تشویق ترافیک متکی است.

به نظر می رسد این گمانه زنی زمانی آغاز شد که یک حساب کاربری توییتر به نام پاپ هیو عکسی از این زوج منتشر کرد و همراه با آن تیتری را نوشته بود که ادعا می کرد ” آنها طبق گزارش ها نامزد کرده اند”.

این حساب به منبع “گزارش” اشاره نکرده است. با این حال این پست چند روز پس از آن منتشر شد که یکی از خودی ها اعلام کرد. زندایا و تام هالند به دنبال زندگی واقعی و دائمی در کنار یکدیگر هستند.

هفته گذشته یک منبع به این نشریه گفت: «آنها هر دو در حالت سکون قرار دارند و برای آینده ای واقعی با هم برنامه ریزی می کنند.

هالند

نحوه آشنایی این دو بازیگر

بازیگر «Euphoria» و دوست بریتانیایی اش که هر دو 26 ساله هستند. در سال 2016 هنگام بازی در نقش ام جی و پیتر پارکر در «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» با یکدیگر آشنا شدند.

pagesix اولین خبرگزاری بود که پس از مشاهده این دو بازیگر در جولای 2021 خبر قرار گذاشتن آنها را منتشر کرد.

زندایا قبلاً گفته بود که کنجکاوی مردم به رابطه اش با هالند «بسیار عجیب و غریب و گیج کننده و تهاجمی» است.

او در نوامبر 2021 به GQ گفت: «احساس هر دوی ما با هم این است که وقتی کسی را دوست داری و به او اهمیت می دهی، آرزو می کنی که مال خودت باشد.»

منبع Pagesix

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 8 =