ریتا اورا به شایعات رابطه ی سه نفره اش با تایکا وایتیتی و تسا تامپسون پاسخ داد!

ریتا اورا بالاخره سکوتش را در مورد عکس های رابطه ی سه نفره اش با تایکا وایتیتی و تسا تامپسون شکست. مووی 21 مرجع داغ ترین اخبار سلبریتی هالیوود گزارش میدهد…


ریتا اورا فکر میکند شایعه های رابطه ی او و تایکا وایتیتی که با تسا تامپسون در یک رابطه سه نفره هستند “مسخره” است! خواننده ی For You در مورد عکس هایی که دست به دست بین کاربران آنلاین جا به جا میشود در مصاحبه ای با British GQ مصاحبه کرد. ریتا توضیح داد که تصمیم گرفته “اهمیتی به تیترها نده” تا بالاخره خودشون کم کم پاک بشن و از بین برن.

ریتا اورا:”شایعات زیادی مسخره اند!”


“فکر میکنم وقتی بعضی چیزها زیادی مزخرف و مسخره است و فهمیدن منطق پشتش زیادی سخته، مجبوری فقط نادیده اش بگیری.” “من در مورد خیلی چیزها همین روش رو پیش گرفتم. چون آدم نمیخواد انرژی اش رو برای چیزی بذاره که اصلا وجود نداره.”
اورا اضافه کرد:”مثل اینه که تلاش کنی چیزی رو توضیح بدی که اتفاق نیوفتاده و این یعنی داری از هیچی یه چیزی میسازی.”


بازیگر Twist عکس هایی که در یک بالکن در سیدنی گرفته شده بودند را با یک شب دوستانه که همه نوشیدنی میخورند و “بهترین دوست” هم میشوند مقایسه کرد.
ریتا گفت:”روز بعدش اینجوریه که’من چهار ساعت داشتم تو یه فضای پر دود با این آدم صحبت میکردم و اصلا نمیدونم کی بود؟’ به معنای واقعی کلمه اون عکس فقط چندتا دوست بودند که داشتن با هم دیگه خوش میگذروندند.”
“اونها (تایکا و تسا) سرشون خیلی شلوغ بود واسه همین همه داشتن ریلکس میکردند. من این کار رو دوست دارم. هر کس به روش خودش.”


ریتا اورا در مورد واکنش مثبت طرفدارهاش به نرمالیزه شدن سکس با همجنس از طرف ریتا صحبت کرد و گفت:”خبر خوب اینه که وقتی توی توییتر داشتم با طرفدارهام حرف میزدم، همه ی هوادارهای شگفت انگیز +LGBTQIA ام میگفتن که مهم نیست این حقیقت داره یا نه. من خیلی خوشحالم که همچین قضیه ای به صورت عمومی نرمال شده.”
“واقعا خوشحالم کرد. نمیدونین که این قضیه ممکنه رو زندگی چه کسی تاثیر بذاره.”

مطالب مرتبط: تریلر سریال History of the World Part 2 با بازی تایکا وایتیتی

نظر تایکا وایتیتی در مورد عکس ها چیز دیگریست…


در بعضی از اون عکس ها که می 2021 منتشر شد، اورا و تایکا که اون زمان با هم در رابطه بودند در حال بوسیدن هم بودند.(اونها الان با هم ازدواج کرده اند) در عکسی دیگر، اورا و تسا نزدیک به هم دیده میشند. تایکا وایتیتی چند ماه بعد فقط در مورد عکس ها گفته بود که “چیز مهمی” نبودند.


کارگردان ثور، عشق و آذرخش گفت:”فکر میکنم در دنیای اینترنت همه چیز خیلی زود فراموش میشه. و اینکه، واقعا مسئله ی بزرگیه؟ نه، واقعا نه. من هیچ کار اشتباهی نکردم. مشکلی وجود نداره.”

منبع: Pagesix

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 3 =