پوستر جدید Scream 6 پر از ایستر اِگ های این فرانچایز است!


جدید ترین پوستر فیلم Scream VI با ایستر اِگ های فرانچایز این مجموعه پر شده است. داغ ترین اخبار سینما و تلویزیون را در مووی 21 بخوانید…

دنباله ی پیش رو که ادامه ی Scream 5 هست که در 2022 پخش شد با کارگردانان قبلی خود ادامه میدهد و مت آپلین و تایلر جیلت برای ساخت قسمت ششم این فیلم ترسناک به روی کار اومدن. جیمز وندربیلت و گری بوسیک هم به نوشتن فیلمنامه برای Scream VI برگشتن.

کورتنی کاکس به نقش خودش به عنوان گیل ودرز برگشته، هایدن پنتیر به عنوان کربی رید هم بعد از سال 2011 Scream 4 اولین باره که این نقش رو دوباره بازی میکنه. جنا اورتگا، ملیسا برتا، جزمین ساوی برون، میسون گودینگ، درموت مولرونی، هنری زنری، سامارا ویوینگ و تونی روولوری از Willow هم از دیگر بازیگران قسمت ششم این فرانچایز هستند.


حالا، اکانت رسمی توییتر Scream پوستر جدیدی از قسمت ششم این مجموعه (Scream VI) منتشر کرده که یک نقشه مترو که شبیه به صورت گوست فیس هست رو به تصویر میکشه. اگرچه پوستر سرنخ های خوبی از روایت داستان بهمون میده، مثلا اینکه ایستگاه کربی رید تنها ایستگاه بسته ی نقشه است؛ و یا اسم سم کارپنتر (بررا) به طرز واضحی بزرگ تر از اسم های بقیه است. غیر از اینها، اسم شخصیت های کشته شده ی Scream هم به چشم میخوره، مثل بیلی لومیس، تیتوم رایلی، دیوی رایلی و کیسی بکر که همه شون ایستگاه های خودشون رو دارن. هر خط نقشه به یکی از فیلم های گذشته بر میگرده.

پوستر منتشر شده از ایستر اگ های Scream 6

مطالب مرتبط: پوستر جدیدی از Scream VI منتشر شد

آیا Scream VI میتواند دین خود را به کل فرانچایز ادا کند؟

با اینکه سیدنی پرسکات قرار نیست جزوی از فیلم آخر باشد (با اینکه اون یکی از آیکانیک ترین و برجسته ترین نقش این فرانچایز رو داشته ولی در پوستر اثری از اون نیست) ولی از پوستر اینطور به نظر میاد که فیلم قراره ادای احترامی نسبت به کل فرانچایز داشته باشه. همینطور معلومه که فیلم قصد داره بازیگر های برجسته و قدیمی تر فرانچایز رو با کاراکتر های جدید و نمادین جایگزین کنه. گیل ودرز تنها میراثیه که از 1996 همیشه قسمتی از فرانچایز بوده. هر چند برگردوندن کربی رید از Scream 4 به نظر تصمیم هوشمندانه ای میاد و میتونه هواداران اون فیلم رو به Scream 6 بکشونه، مخصوصا وقتی دوتا از میراث این مجموعه که به شکل گیری و ساختن این فرانچایز کمک کردن غایب هستند.

در مورد فیلمنامه هم، هیچکس نمیدمنه نقش کربی در Scream VI چی میتونه باشه، ولی اینکه ایستگاه کربی توی نقشه بسته است میتونه بیانگر این باشه که سرنوشت بدی برای کربی به دستان گوست فیس رقم میخوره و تشدید کننده ی نگرانی کاراکتر های جدید وقتی که از وودزبرو به نیویورک نقل مکان میکنند باشه.

مطالب مرتبط: اولین تریلر Scream 6 با بازی جنا اورتگا


بعد از برگشتن به وودزبرو در Scream، فرانچایز دوباره برای ساخت فیلم ششم عوض میشه، که بهمون کمک میکنه بفهمیم آیا فیلم قصد داره از کاراکتر های اورجینالش دور بشه و اونها رو پشت سر بذاره.
گرچه اسم کاراکتر ها که در پوستر دیده میشه حتی شامل بعضی از بازیگران فیلم تخیلی Stab هم هست، نشون میده قاتل در حال چیدن نقشه اش برای سری بعدی قتل هاش است که به طوری مرتبط با تمام فیلم هایی که قبل از Scream VI اومده هست. این میتونه همون چیزی باشه که به خاطرش به این فرانچایز احترام گذاشت و اون رو انقد خاص میکنه. با ترکیبی از شوخ طبعی، قتل های خونین و بازیگران رنگارنگی که اولین Scream رو ساخته و پرداختند.

شاید Scream VI باز سازی همون چیزی باشه که این مجموعه رو تبدیل به یکی از دوست داشتی ترین اسلشر های تاریخ کرده.

منبع: Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =