توقف تولید سریال Lady In The Lake پس از تهدید به اخاذی

پلیس بالتیمور گفت: سریال Lady In The Lake ساخته Apple TV+ که در بالتیمور فیلمبرداری می‌شد، روز جمعه پس از تهدید چند نفر از تهیه‌کنندگان و تلاش برای اخاذی از آنها، مجبور به توقف تولید و فیلمبرداری شده است.

سخنگوی اداره پلیس بالتیمور گفت: عوامل ساخت  سریال Lady In The Lake در حوالی ساعت 4 بعد از ظهر در مرکز شهر مشغول فیلمبرداری بودند. چند نفر به تهیه کنندگان نزدیک می شوند. این افراد تهدید کردند که اگر فیلمبرداری متوقف نشود به عوامل ساخت سریال شلیک می کنند.

این افراد ناشناس همچنین عنوان کردند که در صورت عدم توقف فیلمبرداری تهیه کنندگان باید به آنان مبلغ نامشخصی پول پرداخت کنند. در این صورت دیگر هیچ خشونتی رخ ندهد. تهیه کنندگان تصمیم گرفتند فیلمبرداری را متوقف کنند و به دنبال مکان جدیدی برای فیلمبرداری باشند. مبلغ عنوان شده توسط این افراد ناشناس در اخبار جدید چیزی حدود 50000 دلار بوده که تولیدکنندگان از پرداخت آن خودداری کردند. 

بیانیه عوامل ساخت سریال

عوامل ساخت این سریال در بیانیه ای عنوان کردند که فیلمبرداری «بانویی در دریاچه» در بالتیمور و همکاری با جامعه پر جنب و جوش این منطقه یک امتیاز عالی برای بالتیمور بود. همچنین در این بیانیه تمام عوامل ساخت سریال تشکر و قدردانی ویژه ای از شهر بالتیمور، شهردار براندون ام اسکات، دفتر فیلم بالتیمور، دفتر فیلم مریلند و اداره پلیس بالتیمور داشتند.

سریال Lady In The Lake بر اساس کتابی از لورا لیپمن، گزارشگر و نویسنده سابق بالتیمور سان ساخته شده است. همچنین موزس اینگرام که اخیراً در سریال Obi-Wan Kenobi بازی می کند نیز در این سریال به ایفای نقش می پردازد. فیلم Lady in the Lake در دهه 1960 بالتیمور اتفاق می افتد. جایی که ماجرای یک قتل حل نشده باعث می شود یک زن خانه دار خود را به عنوان روزنامه نگار و محقق  نشان دهند تا بتواند معمای این قتل را حل کند.

سریال +Apple با بازی ناتالی پورتمن و چندین ماه گذشته در بالتیمور فیلمبرداری شده است.

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =