ایستراگ های فیلم The Flash که در تریلر دیده شد

ایستراگ های فیلم The Flash

تریلر رسمی فیلم فلش منتشر شد . طرفداران متوجه ایستراگ های فیلم The Flash شدند که جزئیات مهمی را فاش می کند. داستان این فیلم با حضور بری آلن با بازی ازرا میلر پیش می رود. بری در تلاش است تا واقعیت را پس از شکست ناخواسته با برخورد دنیاها در چند جهان اصلاح کند. در این راه متحدان جدیدی به The Flash ملحق خواهند شد که سعی می کنند اوضاع را درست کنند.

در تریلر فیلم The Flash بری آلن با نسخه دیگری از خود در یک جهان دیگر آشنا می‌شود. به این ترتیب آنها به زودی با بتمن مایکل کیتون، بتمن بن افلک و Supergirl با بازی ساشا کال داستان فیلم را پیش می برند. در نتیجه تریلر مملو از افشاگری های بسیار هیجان انگیز و ارجاعات سرگرم کننده است. در اینجا برخی از بزرگترین ایستراگ های فیلم The Flash را بررس می کنیم که بینندگان ممکن است از دست داده باشند.

ایستراگ های فیلم The Flash

رنگ های مشکوک لباس بری آلن (فلش معکوس؟)

هنگامی که بری آلن برای اولین بار در تریلر The Flash با خودش در گذشته ملاقات می کند به لباس ها و هدفون او توجه کنید. طرح رنگ سیاه و زرد در آن به کار رفته است. این موضوع نشان می دهد که این بری دیگر در واقع نسخه DCU Reverse-Flash است. در کمیک ها ایوبارد تاون دشمن بری آلن از آینده است که ماموریت خود را برای عذاب بری در کمیک (مانند بازگشت به گذشته برای کشتن مادرش) دنبال می کند. به این ترتیب ممکن است بری دیگر در طول فیلم جدید به فلش معکوس تبدیل شود.

ایستراگ های فیلم The Flash

همانطور که در چند عکس دیده می شود. به نظر می رسد که فلش در واقع از خط داستانی نمادین Flashpoint الهام گرفته است. جایی که بری تلاش می کند به گذشته برگردد و مادرش را نجات دهد. این یک اثر دومینویی ایجاد می کند که با تغییرات جدول زمانی مشکلات جدیدی ایجاد می شود. در واقع اثبات می کند که بری هرگز قدرت خود را از یک رعد و برق مخلوط با مواد شیمیایی ریخته شده دریافت نکرد. بری در تلاش برای بازگرداندن همه چیز به حالت قبل، نسخه فلش پوینت بتمن را متقاعد می کند تا به او کمک کند تا سناریویی را که به او قدرت می دهد، بازسازی کند.

~~~~~~~~~

ایستراگ های فیلم The Flash

بری آلن لباس جدید و حلقه فلش (ساخته شده توسط بتمن) را معرفی کرد.

یکی دیگر از ایستراگ های فیلم The Flash حلقه نمادین بری آلن را نشان می دهد که لباس فشرده او را در خود جای داده است. حلقه کلاسیک جزء اصلی کمیک های اصلی فلش است. اگرچه فیلم فلش دارای یک کمیک پیش درآمد متعارف است که در آن مشخص شده است که بتمن بن افلک حلقه فلش و لباس جدید را با کمک پیشخدمت آلفرد ساخته است.

~~~~~~~~~

ایستراگ های فیلم The Flash

اولین بازی Supergirl’s DCU

پس از تایید اینکه فلش دنیایی را ایجاد کرده است که در آن هیچ متا انسانی وجود ندارد پس به این معنی است که سوپرمن مرده است. نیروهای کریپتون به عنوان یک تهدید بزرگ برای بشریت آشکار می شوند. به این ترتیب در تریلر فیلم فلش بتمن مایکل کیتون را در زندان روسیه می بینیم که به آزادی کارا زور ال که با نام سوپرگرل نیز شناخته می‌شود، کمک می کند. به نظر می‌رسد که اولین بازی سوپرگرل در Flashpoint را با داستان سوپرمن در دنیای دیگر ترکیب می شود.

در Flashpoint مشخص شد که سوپرگرل بلافاصله پس از فرود بر روی زمین توسط دولت دستگیر شد. او کاملاً در حبس بزرگ شده بود. داستان با فرود او در روسیه به جای کانزاس شروع می شود و در نتیجه او را به بزرگترین سلاح استالین تبدیل می کند.

~~~~~~~~~

ایستراگ های فیلم The Flash

بازگشت بتمن مایکل کیتون دارای موسیقی کلاسیک دنی الفمن است

یکی از هیجان‌انگیزترین قسمت‌های تریلر جدید اولین نمایش بتمن مایکل کیتون از فیلم‌های بتمن به کارگردانی تیم برتون از اوایل دهه 90 است که از جالب ترین ایستراگ های فیلم The Flash است. بروس وین نه تنها تأیید می کند که او واقعاً بتمن است به عنوان یک اشاره سرگرم کننده به ردیف کلاسیک شعر برتون او، موسیقی اصلی آهنگساز دنی الفمن را می توان در پس زمینه صحنه اکشن حماسی او شنید.

~~~~~~~~~

ایستراگ های فیلم The Flash

بتمن بن افلک هنوز وسیله نقلیه لیگ عدالت بزرگ دارد

بتمن بن افلک نیز در فلش نقش خواهد داشت. در واقع بروس وین از زمان حضورشان در لیگ عدالت به مربی بری آلن تبدیل شده است. به عنوان مثال بتمن افلک را می‌توان روی بت‌سایکل او پس از استقرار از پشت  Flying Fox وسیله نقلیه‌ای که او ساخت و لیگ عدالت را برای نبرد در فیلم 2017 و متعاقب آن Snyder Cut در سال 2021 به پرواز درآورد، مشاهده کرد.

~~~~~~~~~

ایستراگ های فیلم The Flash

 بتمن مایکل کیتون بازنشسته شد

تریلر بتمن مایکل کیتون را نشان می‌دهد که درهای اسلحه‌خانه مخفی خود را باز می‌کند. اولاً به نظر می‌رسد که بروس وین کیتون قبل از اتفاقات این فیلم جایی که بری‌ها از او درخواست کمک می‌کنند، بازنشسته شده است. او حتی ممکن است با توجه به حالت موهای بسیار بلندش منزوی شده باشد.

در هر صورت بروس وین کیتون هفت لباس مختلف بتمن را در فلش به نمایش می‌گذارد که برخی از آن‌ها فراتر از لباس  کلاسیکی است که او در فیلم‌هایش به کارگردانی برتون پوشیده بود. این یک تاریخ طولانی و در حال حاضر ناشناخته برای شوالیه تاریکی کیتون را نشان می دهد. به این ترتیب، می توان امیدوار بود که بروس وین اطلاعات بیشتری در مورد میراث خود و تمام اتفاقاتی که از زمان بازگشت بتمن در زمان اکران کامل فیلم برای او رخ داده است را فاش کند.

~~~~~~~~~

ایستراگ های فیلم The Flash

ایستراگ های فیلم The Flash

از جمله آخرین ایستراگ های فیلم The Flash می توان به جزئیاتی که در اتاق بری وجود دارد اشاره کرد. زمانی که بری و یک نسخه دیگر از او در اتاقی دیده می‌شوند که به احتمال زیاد متعلق به بری جهان دیگر است. تعدادی تخم‌مرغ کوچک عید پاک نشان داده می‌شوند. زمانی که بری اصلی سعی می‌کند به دیگری بفهماند که وضعیت او چقدر ناامیدکننده است. دو پوستر فیلم روی دیوار دیده می‌شود. به این ترتیب این تخم‌مرغ‌های کوچک و در عین حال سرگرم‌کننده عید پاک که در تریلر جدید The Flash نشان داده شده‌اند، وجود خود را در DCU تأیید می‌کنند و در عین حال به تعیین اولویت‌های فیلم بری آلن کمک می‌کنند.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهارده =