تریلر فیلم The Flash

تریلر فیلم The Flash با بازی ازرا میلر، مایکل کیتون، بن افلک، ساشا کال و مایکل شنون منتشر شد و طرفداران را مجنون خودش کرد.

بلاخره بعد از کلی کشمکش و جنجال رسانه و شکنجه ی طرفداران. بلاخره ی تریلر فیلم The Flash منتشر شد.فیلم The Flash با بازی ازرا میلر، مایکل کیتون، بن افلک، ساشا کال و مایکل شنون 26 خرداد منتشر خواهد شد.

پیشتر جیمز گان اعلام کرد فیلم The Flash با بازی ازرا میلر یکی از بزرگترین فیلم‌های ابرقهرمانی تاریخ است.

روز گذشته شایعاتی نیز به گوش میرسید که بتمن جورج کلونی و کریستن بیل نیز در فیلم حضور دارند، این شایعات به جایی رسید که حتی گفتند. جورج کلونی بتمن جدید DCU است تا اینکه جیمز گان اعلام کرد بتمن جدید دی سی بازیگر جدید دارد.

او به حضور جورج کلونی و کریستین بیل اشاره نکرد، اما گفته میشود، چندین بتمن در فیلم دیده خواهند شد. علاوه بر این گفته شده است، جیسون موموآ، هنری کویل و گال گاد,ت هم در فیلم حضور دارند و کمئوی کوتاهی بازی میکنند. بنابراین با یکی از خفن ترین فیلمهای کامیک بوکی دنیای دی سی طرف خواهیم بود.

بعد از جنجال ازرا میلر مشکلات روانی ، دزدی ، آدم ربایی ، طرفداران فکر میکردند. ازرا میلر به کلی از دی سی اخراج شود و حتی استودیو وارنر.دیسکاوری خبر اخراج میلر را صادر کرد و فیلم را زودتر اکران یا از استریم HBOMax منتشر کند. این فیلم مجوز پخش گرفت.

تریلر فیلم The Flash

اما پس از گذشت چند ماه ازرا میلر به وارنر تعهد داد که روان درمانی و دوران اصلاحش را آغاز میکند و پس از آن اصلاح میشود، همین بود که وارنر به او فرصت داد. پس میلر بیانیه ای منتشر کرد و ازطرفداران دی سی غذر خواهی کرد.

صفران و گان نیز اعلام کردند ازرا کاملا متعهد است که روند درمان و بهبودی خود را به درستی انجام دهد. و آنها کاملاً از روند درمانی اش، حمایت می کنند. زمانی که آماده باشد. حتما مذاکره خواهند کرد.

تریلر فیلم The Flash

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =