تام هالند در لایو اکشن اسپایدرمن Across the Spider-Verse حضور دارد

تام هالند در لایو اکشن اسپایدرمن

تام هالند در لایو اکشن اسپایدرمن حضور دارد. گفته می شود تام هالند ستاره فیلم Spider-Man: No Way Home ظاهراً در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse حضور دارد.

پس از موفقیت No Way Home شایعاتی در مورد آینده هالند به عنوان مرد عنکبوتی در فضای آنلاین پخش شد. از جمله حضور احتمالی تام هالند در لایو اکشن اسپایدرمن. جف اسنایدر فاش کرد که دنباله‌ی انیمیشن آینده ممکن است مایلز مورالس را به دنیای لایو اکشن مارول، جایی که نسخه مرد عنکبوتی تام هالند در آن زندگی می‌کند، ببرد.

اگر شایعه بازیگری هالند در Across the Spider-Verse تایید شود. این یک رویا برای طرفداران مرد عنکبوتی خواهد بود که می‌خواستند پیتر پارکر هالند با مایلز مورالس Shameik Moore تعامل داشته باشند. بازگشت هالند به عنوان ابرقهرمان هنوز به طور رسمی توسط سونی پیکچرز اعلام نشده است. با این حال گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که این بازیگر قرارداد جدیدی برای سه گانه بعدی مرد عنکبوتی سونی و مارول استودیوز بسته است.

تام هالند در لایو اکشن اسپایدرمن

داستان Across the Spider-Verse

فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse بار دیگر صدای بازیگرانی مانند: مور در نقش مایلز مورالس، هایلی استاینفلد در نقش گوئن استیسی، جیک جانسون در نقش پیتر بی پارکر و اسکار آیزاک در نقش میگل اوهارا را خواهد داشت.

درست مانند فیلم 2018 مایلز با تعدادی از افراد عنکبوتی جدید از جهان های مختلف از جمله جسیکا درو/زن عنکبوتی از ایسا رای و هابی براون/اسپایدر پانک از دانیل کالویا روبرو خواهد شد. طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 در خلاصه داستان دنباله آمده است. مایلز به دلیل اختلاف نظر آنها در مورد نحوه برخورد با شرور جدیدی که مولتی‌ورس را تهدید می‌کند، به مصاف عنکبوت‌های دیگر خواهد رفت.

در مصاحبه قبلی دو نویسنده لرد و میلر درباره دنباله پیشگامانه صحبت کردند و داستانی حتی وحشیانه تر از فیلم اول را به نمایش گذاشتند. میلر گفت: “کارهایی که ما در این فیلم جدید Spider-Verse انجام می دهیم. دوباره خطوط را در هم می شکند.” “اما همه در مورد آن هیجان زده اند.”

Spider-Man: Across the Spider-Verse قرار است در تاریخ 3 ژوئن 2023 در سینماها اکران شود.

منبع CBR

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =