رکورد شکنی سریال Twisted Metal بر روی Peacock همچنان ادامه دارد

رکورد شکنی سریال Twisted Metal

Twisted Metal تبدیل به پرمخاطب ترین سریال اصلی Peacock شده است. رکورد شکنی سریال Twisted Metal یک اتفاق غیر قابل پیش بینی بود. اما به نظر می رسد اقتباس های مختلف از دنیای گیم این روزها طرفداران زیادی دارد.

Twisted Metal به عنوان یک فرنچایز فوق‌العاده متمایز شناخته می‌شود. این سریال با بازی آنتونی مکی بینندگان را به دنیای خطرناک پسا آخرالزمانی پر از شخصیت‌های عجیب و غریب و تهدیدآمیز هدایت می‌کند.

این سریال به بازی، هرج و مرج خشونت آمیز کاملا وفادار مانده و به همین دلیل تحسین طرفداران و منتقدان را برانگیخته است. و باعث شده که سریال به یک پیروزی قابل توجه برای Peacock و چراغ سبزی برای ساخت سریال از بازی های ویدیویی در تلویزیون تبدیل کرده است.

اخبار مرتبط: تریلر سریال Twisted Metal

رکورد شکنی سریال Twisted Metal

شبکه Peacock

در میان چشم‌انداز رقابتی سرویس‌های استریم، جایگاه Peacock با رکورد شکنی سریال Twisted Metal ارتقا یافته است. این نمایش که اقتباسی از بازی بسیار محبوب پلی استیشن است. اکنون رکوردی باورنکردنی را برای Peacock به ثبت رسانده و به پرطرفدارترین سری اصلی آن تبدیل شده است.

طبق بررسی های انجام شده NBCUniversal تایید می کند که اکثر بینندگان سه قسمت را در یک جلسه پشت سر هم تماشا می کنند. حتی بخش اختصاصی تری از طرفداران توانسته اند هر ده قسمت را به یکباره تماشا کنند. اگرچه آمار دقیق تماشاها همچنان مخفی مانده است. اما واضح است که Twisted Metal به سرعت در حال صعود به رتبه های برتر برنامه های Peacock است و با سریال هایی مانند Poker Face و Bel Air در حال رقابت است.

رکورد شکنی سریال Twisted Metal باز هم ثابت کرد که طرفداران عاشق اقتباس از بازی های ویدیویی و پلی استیشن هستند. در طول سریال نیز شاهد کاراکتری به نام Sweet Tooth، یک دلقک روانی هستیم که به سرعت مورد علاقه طرفداران قرار می گیرد.

انتخاب ساموآ جو کشتی کج کار به عنوان تجسم فیزیکی Sweet Tooth همراه با صداپیشگی ویل آرنت، واقع گرایی وحشتناکی را به شخصیت می بخشد. ساموآ جو حالت هایی را در مورد این نقش به اشتراک گذاشت و اظهار داشت: “وقتی این لباس را به تن می کردم همه چیز تغییر پیدا می کرد. جهان اطرافم تبدیل به جای وحشتناکی میشد و کارکتر من به طور کامل تغییر پیدا می کرد.”

در حال حاضر سریال Twisted Metal به نماد موفقیت برای سرگرمی های مدرن تبدیل شده است.

رکورد شکنی سریال Twisted Metal

داستان Twisted Metal

ماهیت Twisted Metal در هرج و مرج خشن و کارتونی آن نهفته است. چیزی که مجموعه با تمام وجود آن را پذیرفته است. به هیچ وجه انتظار نمی رفت که این سریال مورد توجه و تحسین طرفداران و منتقدان قرار گیرد.

با کسب این موفقیت استثنایی ، Twisted Metal یک پیروزی قابل توجه برای Peacock محسوب می شود. همانطور که مخاطبان جدید سریال را کشف می‌کنند و طرفداران فعلی آن را دوباره تماشا می‌کنند. به نظر می‌رسد که محبوبیت آن رو به افزایش است. با این وجود، دستیابی به چنین موفقیتی عوامل ساخت سریال با چالش های قابل توجهی رو به رو خواهند بود. زیرا برای اینکه مخاطبان را بیشتر هیجان زده کنند باید برای ساخت قسمت های احتمالی بعدی برنامه ریزی کنند. که با اعلام این خبر مخاطبان بیش از پیش برای دیدن سریال اقدام کنند.

Twisted Metal توانست خود را متمایز کند و همچنین استریم Peacock را به موفق ترین حالت خود برساند. این نمایش ترکیبی هماهنگ از اکشن های آدرنالین، نقش های جذاب و اقتباس واقعی است که پتانسیل واقعی سریال های ساخته شده از بازی های ویدیویی را برای انتقال به رسانه تلویزیونی نشان می دهد.

Twisted Metal باعث شد که بسیاری از سازندگان سریال تمایل داشته باشند به سمت اقتباس از بازی های ویدیویی گام بردارند. با توجه به اینکه در سال 2023 شاهد موفقیت سریال The Last Of Us هم بودیم.

منبع Movieweb

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =