ریک و میکونه در اسپین آف Walking Dead دوباره کنار هم قرار میگیرند


اندرو لینکولن و دانای گوئرا در جدید ترین تصاویر منتشر شده از پشت صحنه ی اسپین آف Walking Dead در کنار هم دیده شدند. داغ ترین اخبار فیلم و سریال را از مووی 21 دنبال کنید…

این درام زامبی وار که یک آخر الزمان رو به تصویر میکشه از شبکه ی AMC پخش میشه هیچوقت پس از اینکه در فصل نهم لینکولن ریک این سریال رو ترک کرد شبیه به قبل خودش نشد. و بعد تر در فصل دهم هم وقتی گوئرا میکونه این سریال رو ترک کرد ضربه ی بزرگتری به فن های سریال خورد.


ولی Walking Dead هیچ چیزی رو بیشتر از یه تجدید دیدار دراماتیک بیشتر دوست نداره، و این دقیقا چیزیه که سال 2023 وقتی که توی اسپین آف خودشون به همدیگه بپیوندن اتفاق میوفته.
البته هوادارها باید خیلی منتظر بمونن تا دوباره متحد شدن این دو رو ببینن. ولی به لطف پست جدید اینستاگرامی گوئرا میتونن مطمئن باشن که پروژه این اسپین آف در حال پیشرفت خودشه.
میکونه تائید کرده که پیش تولید این اسپین آف در حال انجامه و به عنوان یه هدیه، اون اعلام کرد که اون و لینکولن بازیگر ریک و میکونه دوباره بهم پیوستن و اسکات ام.گیمبل شورانر سریال هم کنار اونها قرار داره. حداقل این چیزیه که از پشت صحنه ی سریال معلومه.


همه ی آن چیزی که درباره ی Walking Dead: Rick & Mickonne میدانیم


هواداران Walking Dead در یک مقطع منتظر بازگشت ریک گرایمز در یک سه گانه که قرار بود در سینماها منتشر شود بودند. ولی معلوم شد اون فیلم ها تبدیل شد به یک سریال شش قسمتی محدود تبدیل شد.
خلاصه داستان ریک و میکونه به طور مستقیم به یک “تغییر داستان افسانه ای عشق دو نفر توسط یک دنیای دگرگون شده” اشاره میکنه.
ادامه ی خلاصه اینگونه بیان شده که:” آیا اونها میتونن همدیگه رو و کسی که قبلا بودند رو در مکان و زمانی که تا حالا شبیهش رو ندیدند پیدا کنند؟ اونها دشمن همدیگه هستند؟ معشوق اند؟ قربانی اند؟ آیا اونها بدون هم اصلا زنده اند یا اونها هم بدون همدیگه فقط مردگان متحرک اند؟


البته اینکه ریک و میکونه یک جایی از راه همدیگه رو پیدا میکنند نتیجه گیری واضحیه (چون اگر اتفاق دیگه ای بیوفته یک نا امیدی بزرگ برای هوادارها به حساب میاد) ولی اینکه این دوباره بهم پیوستن کی اتفاق میوفته نیازمد زمانه. فینال سریال Walking Dead و شروع اسپین آف مشخص کرد که ریک و میکونه هنوز جدا از یکدیگر هستند.در تیزر منتشر شده میکونه در حالی دیده میشه که گروهی که در پایان مردگان متحرک به اون برخورد رو ترک کرده و دوباره به یک جنگجوی تنها تبدیل شده. در حالیکه ریک هنوز هم درگیر سی آر امه و صحنه ی آخر نشون میده که یک هیلکوپتر اون رو سوار میکنه و شهر فیلادلفیا در پس زمینه محو میشه.

مطالب مرتبط: اسپین آف Walking Dead چگونه خواهد بود؟


آیا هیچ کدام از دیگر بازیگران Walking Dead در ریک و میکونه بهم ملحق میشوند؟


اینکه ریک به نظر هنوز در دست چنگال های سی آر امه نشون میده ممکنه بازگشت جادیس رو در پی داشته باشه، که آخرین بار به عنوان یک افسر در ارتش جمهوری سیویک در قسمت آخر Walking Dead: World Beyond خدمت میکرد. احتمالا اینکه مگی و نگان هم در اسپین آف خودشون نزدیک به لوکیشن ریک در شهرشون هستند هم مهمه. ممکنه ریک در طول اسپین آف به یکی از دوست های قدیمی اش بر بخوره؟ داریل دیکسون که اسپین آف خودش رو در اروپا میگذرونه چطور؟


همونقدری که برگشتن ریک و میکونه بهم برای طرفدارها جالبه، اگر این پنج کاراکتر برای آخرین ماجراجویی بزرگ و حماسی شون بهم ملحق بشند ده برابر بیشتر لذت داره.

منبع: Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + سیزده =