ایده های مختلف نویسندگان برای داستان فصل دوم ونزدی

داستان فصل دوم ونزدی

داستان فصل دوم ونزدی به همراه ایده های مختلف توسط نویسندگان سریال پس از موفقیت چشمگیر اسپین‌آف خانواده آدامز نتفلیکس ارائه شده است.

پس از رکوردشکنی فصل اول ونزدی نتفلیکس، نویسندگان آخرین اسپین آف خانواده آدامز به این موضوع پرداخته اند که داستان فصل دوم ونزدی چه چیزی برای مخاطبان خواهد داشت. سریال ونزدی آدامز با بازی جنا اورتگا ستاره نوظهور منتشر شد. در حالی که او روابط جدید و زندگی دور از خانواده اش را در آکادمی Nevermore دنبال می کند. جایی که او در چالش کشف کسی است که که دانش آموزان و افراد محلی منطقه را به قتل رسانده است. تیم برتون موفقیت بسیاری با ساخت این سریال به دست آورد. تا جایی که اثر او تبدیل به دومین سریال محبوب انگلیسی زبان در پلتفرم استریم شد.

داستان فصل دوم ونزدی

طرح نویسندگان

در حالی که بینندگان مشتاقانه منتظر فصل دوم ونزدی پرطرفدار هستند. نویسندگان سریال به هالیوود ریپورتر می پیوندند تا درباره ایده های خود برای آینده آدامز جوان صحبت کنند. به گفته نویسندگان روابط اصلی که ونزدی در فصل اول کشف می کند، به ویژه با هم اتاقی خوش بین و دوست نزدیک غیرمنتظره اش انید و مادرش مورتیشیا آدامز در خط مقدم سریال باقی خواهد ماند. اما ایده های نویسندگان را در ادامه بخوانید:

مطالب مرتبط: رقص ونزدی آدامز

“ما می خواهیم به نوعی کاوش کنیم و همه این روابط را در آینده پیچیده کنیم. در پایان فصل اول مدرسه تعطیل شد. حالا ما امکانات بیشتری برای داستان فصل دوم ونزدی داریم. و فکر می‌کنم این چیزی است که ما برای کشف آن هیجان‌زده هستیم. برای ما مهم است که دوستی ونزدی و انید در مرکز این داستان قرار داشته باشد. این واقعیت که آنها با مخاطبان ارتباط برقرار کردند، واقعاً خوشحال کننده است. سپس، چیز دیگری که واقعاً جالب است این است که به بررسی رابطه ونزدی-مورتیشیا مادر و دختر نیز ادامه خواهیم داد. تا ببینیم رابطه آنها چگونه پیش می رود.”

داستان فصل دوم ونزدی

آیا ونزدی برای فصل دوم تمدید می شود؟

در حالی که نتفلیکس هنوز به طور رسمی ونزدی را برای فصل 2 تمدید نکرده است. موفقیت گسترده و مخاطبان پرشور باعث شده که تمدید سریال برای فصل دوم شانس زیادی داشته باشد. پلتفرم استریم تمایل دارد تا پیش بینی ها را عملی کند اما معمولا تا ماه ها پس از نمایش تمدید فصل جدید اعلام نمی شود. ونزدی نیز از این قاعده مستثنی نیست. با این حال، اگر نویسندگان همکاری کنند، طرفداران مجبور نیستند تا قبل از اعلام و آماده شدن فصل دوم ونزدی مدت زیادی منتظر بمانند.

داستان فصل دوم ونزدی

خلاصه داستان فصل دوم ونزدی

طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 قبل از اعلام فصل 2، طرفداران نمی دانند که قرار است چه اتفاقاتی در فصل جدید رخ دهد. با توجه به اینکه تمدید فصل 2 به طور رسمی اعلام نشده است. بسیاری از جزئیات آن مخفی نگه داشته شده است و تا حدودی مبهم باقی می مانند. اما نویسندگان مخاطبان را به ساخت تئوری های مختلف ترغیب می کنند. همانطور که آنها تایید کرده اند اگرچه فصل 1 با بازگشت ونزدی به خانه برای تعطیلات تابستانی پس از حل موفقیت آمیز رمز و راز Nevermore Academy به پایان می رسد. اما مشکلات ونزدی تازه شروع شده است. خصوصا درباره پیغام هایی که از سمت یک فرد ناشناس برای او ارسال شد.

مهم ترین موضوعی که فصل 2 باید به آن بپردازد، هویت استالکر جدید ونزدی است که متن های تهدیدآمیزی از او در قسمت پایانی فصل 1 دریافت می کند. اکنون که ونزدی به خانه خود بازگشته است. امیدواریم فصل 2 شاهد کمک گرفتن از شخصیت های شناخته شده ای مانند برادرش پاگزلی و گومز با بازی لوئیس گوزمن باشد. تا زمانی که فصل 2 تایید نشده است، امیدواریم که تماشای مجدد این سریال برای راضی نگه داشتن مخاطبان کافی باشد.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + دوازده =