واکنش احساسی طرفداران به سخنرانی برندن فریزر

سخنرانی برندن فریزر

سخنرانی برندن فریزر بهترین بازیگر مرد در مراسم جوایز 2023 Critics Choice برای فیلم The Whale طرفداران را به خاطر واکنش پرشور او بسیار احساساتی کرد.

پس از از دست دادن گلدن گلوب، برندن فریزر برای بازی در فیلم The Whale برنده جایزه بهترین بازیگر مرد از سوی منتقدان شد و طرفداران از سخنرانی برندن فریزر بسیار احساساتی شدند. اقتباس دارن آرنوفسکی از نمایشنامه درام روان‌شناختی ساموئل دی. هانتر واکنش‌های بسیاری را به همراه داشت. این فیلم موضوع بیماری چاقی را به تصویر کشید که در آن یک مرد 600 پوندی مشکلات بسیاری را به خاطر این بیماری متحمل می شود. با این حال یکی از نقاط مثبت و تحسین شده این فیلم بازی فریزر بود. و افراد بسیاری از بازگشت برندن فریزر با فیلم نهنگ استقبال کردند.

پس از اکران فیلم در جشنواره بازی فریزر در نهنگ به نوبه خود باعث سر و صدای زیادی شد. همچنین فیلم در بسیاری از جوایز دیگر در فصل جوایز در جدول پیشتاز شد. در این ماه مراسم گلدن گلوب برگزار شد. فریزر این جایزره را به دست نیاورد. اما در جایزه منتقدان عنوان بهترین بازیگر مرد را از آن خود کرد. جایی که سخنرانی پرشور خود را ارائه کرد. از آن زمان طرفداران با واکنش های احساسی به سخنرانی فریزر رسانه های اجتماعی را تسخیر کردند. و شخصیت سالم و واکنش فروتنانه این بازیگر را تحسین کردند.

سخنرانی برندن فریزر

آیا برندن فریزر اسکار بهترین بازیگر مرد را برای فیلم نهنگ دریافت خواهد کرد؟

بازی فریزر در فیلم نهنگ تحسین بسیاری را به همراه داشت. علیرغم اینکه فریزر به عنوان نامزد اصلی جایزه بهترین بازیگر مرد شناخته می‌شود. اما در نهایت جایزه گلوب به آستین باتلر برای بازی در الویس رسید. برخی بر این باورند که شانس فریزر برای بردن جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد ممکن است در خطر باشد. در حالی که گلوب به طور کلی به عنوان پیش درآمد اسکار در نظر گرفته می شود. با این حال همچنان فریزر شانس برنده شدن اسکار را دارد.

برای برخی بردن جایزه منتقدان توسط فریزر برای بازی در نهنگ ممکن است نشانه ای برای به دست آوردن اسکار باشد. برندن نه تنها باتلر را شکست داد. بلکه اکنون ثابت کرده است که یک مدعی برای دریافت اسکار است.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پانزده =